Mystic World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mystic World

Обикновен град на пръв поглед... Но притежаващ много мистични тайни...
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Ресторант "Français Pearl"

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Алис Кълън
Помощничката на Дядо Коледа
Помощничката на Дядо Коледа
Алис Кълън


Местожителство : Форкс
Брой мнения : 116
Join date : 13.09.2009

Ресторант "Français Pearl" Empty
ПисанеЗаглавие: Ресторант "Français Pearl"   Ресторант "Français Pearl" Icon_minitimeСъб Сеп 26 2009, 20:54

Ресторанта се намираше на брега на река Сена и се състоеше от два части, едната от които се намираше под водата.

Ресторант "Français Pearl" Ur_1

Ресторант "Français Pearl" Plovdiv-Sankt%20Peterburg-restaurant
Върнете се в началото Go down
Aманда Сю
Вампир
Вампир
Aманда Сю


Местожителство : Форкс
Брой мнения : 75
Join date : 18.03.2010
Age : 32

Ресторант "Français Pearl" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Français Pearl"   Ресторант "Français Pearl" Icon_minitimeПет Мар 26 2010, 05:02

- Да пия животиска кръв? Ти си знаеш отговора и без да ти казвааам. - каза Кокоа и смигна на Кейт докато се настаняваха в ресторанта.
- Опитвала съм да пия животинска кръв... - заобяснява Аманда, но бе прекъсната от едно гръмогласно "Иеее!". - Кокоа сега ще обясня...такаа, та значи опитах да пия животинска кръв, но ето какво стана: - Аманда заобеснява един нейн спомен с това, което се е случило. - Опитах да мина на такава диета, за да не наранявам приятелите ми. Опитах, охапах животно...по-ужасна кръв не бях и опитвала...по-ужасно нещо няма да срещнеш на света! Предпочитам чистата човешка кръв. Не мога да се отделя от навика да пия човшката кръв. - измъмри го набързо тя.
- Ахааа. Значи си се опитвала да пиеш животинска кръв, а? - попита Кокоа и сложи пръст на брадичката си. - ТИ ДА НЕ СИ ПОЛУДЯЛА?!?!? НАРУШИЛА СИ ЕДНО ОТ ПРАВИЛАТА,КОИТО БАЩА НИ И МАЙКА НИ НАЛОЖИХА!!! - извика се в лицето на сестра си Кокоа.
- Какво да направя те вече бяха мъртви! А, и мислех, че и вие сте мъртви! Нямаше какво да губя! - извика на свой ред Аманда.
- Ъхъм...Правило номер 20 от свитака на семейството ясно гласи: Никой член на семейството, който е вампир да не се опитва да сменя навика си да пие човешка кръв с животинска! - заобяснява на Мока Кокоа.
- Добре де добре...направих грешка и съжалявам, нооо...сега да се върнем към по-важните неща...Какво ще хапнем? - Мока отвори менюто и веднага затърси нещо за нея и Кокоа.
Върнете се в началото Go down
Вероника Кълън
Глоб. Мод.
Глоб. Мод.
Вероника Кълън


Местожителство : Няколко километра извън Форкс
Брой мнения : 88
Join date : 17.03.2010

Ресторант "Français Pearl" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Français Pearl"   Ресторант "Français Pearl" Icon_minitimeПет Мар 26 2010, 05:22

Докато им обяснявах, въобще не усетих,че сме стигнали.
-Е,стигнахме.-аз влязох в рестранта.Имаше една резервирана маса,но не за нас,а за други.Докато никой не гледаше бързо промених имената.
-Добър вечер.Кейт Феръл,Аманда Сю и Кокоа Шузен.-казах аз и човекът започна да търси.
-Хммм...Ето,да.Маса № 10.-човекът посочи масата и ние седнахме.
Келнерът дойде.
-Добър вечер.-ни каза той,даде ни менютата и си тръгна.
-Хммм...Аз мисля да си поръчам пилешки хапки с лимон или спагети Болонезе...Не знам...Хммм...Пилешки хапки ми се струва по-добре и сок кайсия.А вие?-тя остави на менюто на масата.
Върнете се в началото Go down
Aманда Сю
Вампир
Вампир
Aманда Сю


Местожителство : Форкс
Брой мнения : 75
Join date : 18.03.2010
Age : 32

Ресторант "Français Pearl" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Français Pearl"   Ресторант "Français Pearl" Icon_minitimeПет Мар 26 2010, 05:40

- Хмм... - замисли се Аманда докато четеше менюто и разлистваше напразно страниците. - Не мога да реша какво може да вечеряме... - измърмори Аманда и се почеса зад врата.
- Какво ще кажеш за...това? - Кокоа посочи последната страница с десертите.
- Сладолед? Това е за десерт не за вечеря... добрее за мен едно картофено пюре. Нахраних се вече докато бях в хотела. - каза Аманда и леко се засмя.
- А, аз...аз искам един прост ориз...мисля да се наям след вечеря! - Мока и Кейт знаеха за какво има впредвид тя, а именно ухапването на човек.
- Нямам нищо напротив! - усмихна се по-голямата й сестра и смигна на Кейт. - Сега за какво можем да си говорим?
- У, у, аз, аз! Знам за какво ще си говорим... - Кокоа засия като звезда, но в същото време се четеше по лицето й, че тя иска малко да се заяжда с някой. - Таа, Кейт? Как се запознахте с Едд? Какъв е той? Вампир или...и знае ли за теб? - започна да пита Кокоа с дяволска усмивка.
Върнете се в началото Go down
Вероника Кълън
Глоб. Мод.
Глоб. Мод.
Вероника Кълън


Местожителство : Няколко километра извън Форкс
Брой мнения : 88
Join date : 17.03.2010

Ресторант "Français Pearl" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Français Pearl"   Ресторант "Français Pearl" Icon_minitimeПет Мар 26 2010, 05:59

Докато си пих сока,Кокоа ме попита за гаджето ми и изплюх глътката сок върху покривката.
-Уупссс.Сории.-казах аз и потънах в земята от срам.-Та,Кокоа...Той е вампир и да знае за мен.А относно как се запознахме...С Ед сме гаджета от пет години.Когато със сестра ми и братовчедка ми отидохме в кафенето,седнахме при нашата малка компания,която беше довела момче,което не познавахме.С Ед се запознахме.Когато поисках да си тръгвам,той ме попита дали искам да ме изпрати до нас.Аз му отговорих,че искам.Тръгнахме към нас и той внезапно ме целуна.На следващия ден ме покани на среща.Приех.Опознахме се и се събрахме.-разказах аз и пилешките ми хапки дойдоха.
Върнете се в началото Go down
Aманда Сю
Вампир
Вампир
Aманда Сю


Местожителство : Форкс
Брой мнения : 75
Join date : 18.03.2010
Age : 32

Ресторант "Français Pearl" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Français Pearl"   Ресторант "Français Pearl" Icon_minitimeПет Мар 26 2010, 06:18

- Уфф, много скучно запознанство. - имърмори Кокоа. - А, ориза ми дойде!
- А, на мен пюрето...А, извинете. Може ли вино? Мерси. - Аманда поръча вино, защото не можеше да издържа на сокове.
- И на меен! Искам и аз вино... - каза Кокоа без да се замисли и зачака.
Най-накрая виното дойде и Мока и Кокоа започнаха да се хранят.
- Ммм...нямам търпение за това, което ме очаква. - каза малката сестра мислейки си как да ухапе човек.
- А, аз си мисля: Кой иска до Айфеловата кула? - попита голямата сестра и приключи с вечерята си, също така пресуши чашата си с вино. - Та кой иска?
Върнете се в началото Go down
Вероника Кълън
Глоб. Мод.
Глоб. Мод.
Вероника Кълън


Местожителство : Няколко километра извън Форкс
Брой мнения : 88
Join date : 17.03.2010

Ресторант "Français Pearl" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Français Pearl"   Ресторант "Français Pearl" Icon_minitimeПет Мар 26 2010, 06:30

Аз приключех с храненето и си изпих сока.
-Аз искам!Хайде да отидем!Пък и вие може да си намерите някой.-казах аз и побутнах Мока.-Пък може да разгледаме Париж по-добре.Чух,че на върха на кулата има сладкарница.Ед ще си остане в стаята.-допълних аз.-Ще тръгваме ли?.-повиках келнера и го помолих за сметката.След 10 минути той се върна и ние платихме и си тръгнахме.
Върнете се в началото Go down
Aманда Сю
Вампир
Вампир
Aманда Сю


Местожителство : Форкс
Брой мнения : 75
Join date : 18.03.2010
Age : 32

Ресторант "Français Pearl" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Français Pearl"   Ресторант "Français Pearl" Icon_minitimeПон Мар 29 2010, 08:45

Eд, Крис, Кейт, Кокоа и аз вече бяхме пред входа на ресторанта. Дори и не бях усетила кога бяхме стигнали. Аз пристъпих прага и веднага пред мен се появи някакъв господин. Малко се стреснах, но после попитах:
- Има ли свободни маси за... - позамислих се малко и се обърнах, преброих ни и се обърнах отново към господина. - ...за петима?
- Да, разбира се. Късметлий сте последната свободна маса. - толкова се зарадвах, когато чух отговора, колкото и да бях отнесена. Господина ни показа масата и ни подаде менютата. Седнахме и веднага аз се зачетох.
- Както винаги ... аз нищо не си харесвам от това меню... - въздъхнах и реших да си поръчам направо сладоледа, но първо трябваше да дойде някой да поиска поръчката.
- Аз искаммм...сладолед! Какъвто и да е. Същото се отнася и за теб, нали Онее-чан? - викна Кокоа и се облегна, а аз кимнах в отговор.
- Аз мисля да хапна нещо вегетерянско... една салата "Цезар" ще ми дойде добре. - каза Крис, а аз се усмихнах леко.
- Какво искате вие? - обърнах се към Кейт. Май това щеше да ми стане навик.
Върнете се в началото Go down
Вероника Кълън
Глоб. Мод.
Глоб. Мод.
Вероника Кълън


Местожителство : Няколко километра извън Форкс
Брой мнения : 88
Join date : 17.03.2010

Ресторант "Français Pearl" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Français Pearl"   Ресторант "Français Pearl" Icon_minitimeПон Мар 29 2010, 08:57

Започнах да преглеждам менюто...Ед също.
-Хмм...Аз първо ще хапна пържени картофки.После шоколадов сладолед.-казах аз на Мока.
-Аз мисля си поръчам пилешки хапки,една шопска салата и кола.-отговори Ед.-А за десерт...Хмм...може би...Ааах предавам се.Кейт?-Ед се обърна към мен,а аз едва сдържах смеха си.
-Ами.Предлагам ти за десерт да си поръчаш сладоледена торта.-му дадох идея аз,а той кимна в отговор и келнерът дойде.
-Аз искам пържени картофи и сок от кайсия.-поръчах аз,а келнерът си записа.
-Аз искам пилешки хапки,шопска салата и кола.-си поръча Ед и келнерът си записа.
После се обърна към Мока,Кокоа и Крис.
Върнете се в началото Go down
Aманда Сю
Вампир
Вампир
Aманда Сю


Местожителство : Форкс
Брой мнения : 75
Join date : 18.03.2010
Age : 32

Ресторант "Français Pearl" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Français Pearl"   Ресторант "Français Pearl" Icon_minitimeПон Мар 29 2010, 09:18

- Мхм... аз искам един ягодов сладолед. - облегнах на стола.
- А, аз една мелба "Виенско колело". - каза Кокоа.
- За мен... салата "Цезар" и една кола. - отговори Крис на келнера. Когато келнера се отдалечи на разстояние аз се обърнах към хората заобикалящи ме.
- Добрее. Сега искам да си поговорим за нещо... - казах аз със сериозен глас. После леко се изправих. - Как...
- За какво ще си говорим? - попита ме сестра ми, а аз я погледнах заплашително.
- Кейт, какво стана със сестра ти? Къде е? Не съм я виждала от много време... - казах аз и седнах на мястото си.
Върнете се в началото Go down
Вероника Кълън
Глоб. Мод.
Глоб. Мод.
Вероника Кълън


Местожителство : Няколко километра извън Форкс
Брой мнения : 88
Join date : 17.03.2010

Ресторант "Français Pearl" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Français Pearl"   Ресторант "Français Pearl" Icon_minitimeПон Мар 29 2010, 09:34

Чух въпроса на Мока.
-Ами...Тя обича да спи и когато ние излизаме тя спи.Пъки снощи ми се обади по телефона,че е срещнала някакво сладко момче.Сигурно ще спи у тях.-отговорих аз и яденето ми пристигна.Започнах да се храня.След малко и тяхното ядене пристигна.Всички започнахме да се храним.
Върнете се в началото Go down
Aманда Сю
Вампир
Вампир
Aманда Сю


Местожителство : Форкс
Брой мнения : 75
Join date : 18.03.2010
Age : 32

Ресторант "Français Pearl" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Français Pearl"   Ресторант "Français Pearl" Icon_minitimeПон Мар 29 2010, 09:48

Най-накрая свърших със сладоледа.
- Не мислих, че ще е толкова голяма порция... - казах аз и избърсах устните си със салфетка.
- Аз, също съм готова... Хайде някъде другаде тук е много скучно. - измрънка сестра ми.
- Иии не можеш ли да почакаш всички да се нахраним? - попитах аз и Кокоа се намуси. - Обещавам ти! Ще ме предизвикаш...няма да е хубаво. - казах заплашително.
- Хайде да те видим. Как ще го направиш? Ще престъпиш това, че те се хранят и ще излезеш на улицата и ще започнем битка? - попита ме тя, а аз просто кимнах с глава и поглед гласящ "Не ме интересува какво мислят те. Мога да започна битка и в ресторанта ако искам, но не искам." .
- Е, явно аз няма да мога да изям цялата салата... а вие за каква битка говорехте? - попита Крис и ме изгледа странно.
- Виж, сега ще ти обясня. Аз и сестра ми се бием всеки ден. Тя иска просто не иска да се откаже, но и аз не искам това. Когато бяхме малки и още бях в Япония, родителите ми не бяха убити, а сестрите ми изчезнали аз и Кокоа бяхме въможно най-близките членове на семейството. Всеки ден се биехме. Аз и помагах да стане по-силна, а тялото - не толкова крехко. С времето това стана традиция между нас.
- Да и когато аз изчезнах тази традиция беше прекъсната. Когато се срещнах със сестра ми аз веднага я изпитах. Не е изгубила умението си да се бие. Даже е станала по-добра... - Кокоа леко наведе тъжно глава, но после си я вдигна с огън в очите. - Въпреки това аз ще я победя! Никога досега не съм я побеждавала. Но ще го направя! Каквото и да ми струва това!
- Добре, само трябва да намерим място - широко и добро за битки. Става ли? - попитах аз. Кокоа кимна.
Върнете се в началото Go down
Вероника Кълън
Глоб. Мод.
Глоб. Мод.
Вероника Кълън


Местожителство : Няколко километра извън Форкс
Брой мнения : 88
Join date : 17.03.2010

Ресторант "Français Pearl" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Français Pearl"   Ресторант "Français Pearl" Icon_minitimeПон Мар 29 2010, 09:58

Приключих с картофките,изпих си сока и ми донесоха сладоледа.
-НИКАКВИ БИТКИ!!!Нали не искате да си повалим почивката?!?Както и разходката?!?-попитах аз със сериозен глас.-Пък и после ще трябва ние да чистим...-допълних с отегчение и приключих със сладоледа.
Когато всички приключихме,платихме сметката и излязохме.
-Хайде сега към Триумфалната арка.-изръсих набързо аз и тръгнахме натам.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Ресторант "Français Pearl" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Français Pearl"   Ресторант "Français Pearl" Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Ресторант "Français Pearl"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Хотел " Français paradis"
» Ресторант "Сайнт Джеймс"
» Ресторант "Стоун"
» Ресторант "Salle"
» Ресторант "Anders"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Mystic World  :: Извън Форкс :: Париж-
Идете на: