Mystic World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mystic World

Обикновен град на пръв поглед... Но притежаващ много мистични тайни...
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Хотел " Français paradis"

Go down 
+3
Бела Кълън
Ренесме Кълън
Алис Кълън
7 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Алис Кълън
Помощничката на Дядо Коледа
Помощничката на Дядо Коледа
Алис Кълън


Местожителство : Форкс
Брой мнения : 116
Join date : 13.09.2009

Хотел "	Français paradis" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Хотел " Français paradis"   Хотел "	Français paradis" - Page 2 Icon_minitimeСъб Сеп 26 2009, 21:05

First topic message reminder :

Хотел "	Français paradis" - Page 2 5
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Вероника Кълън
Глоб. Мод.
Глоб. Мод.
Вероника Кълън


Местожителство : Няколко километра извън Форкс
Брой мнения : 88
Join date : 17.03.2010

Хотел "	Français paradis" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел " Français paradis"   Хотел "	Français paradis" - Page 2 Icon_minitimeЧет Мар 25 2010, 10:13

Аз и Ед стигнахме до хотела.Влязохме във фоайето и отидохме до рецепцията,за да си вземем ключовете от стаите.
Започнахме да изкачвахме стълбите.
Когато се качихме на третия етаж,всеки си отиде по стаите.
Отключих си стаята и видях прилепа на Кокоа.Забелязах,че на крачето му има бележка.Оставих прилепа да кацне на ръката ми и внимателно махнах бележката от крачето му.Прочетох я и останах шокирана.
Влязох вътре в стаята,седнах на леглото,като оставих прилепа на ръката ми.
Написах бележка със следния текст:
"Добре,въщайте се в хотела,за да можем да ходим да хапнем някъде.
Никаква битка!!!Ще ни изгонят от хотела,а и хората ще заподозрят нещо.
П.П Казвам го още веднъж:НИКАКВИ БИТКИ!
Кейт"

След като написах бележката,я вързах за крачето на прилепа и го пуснах да се върне при Кокоа.
Когато прилепа отлетя,аз излязох от стаята си,заключих я и почуках на Аманда и Кокоа.
Върнете се в началото Go down
Aманда Сю
Вампир
Вампир
Aманда Сю


Местожителство : Форкс
Брой мнения : 75
Join date : 18.03.2010
Age : 32

Хотел "	Français paradis" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел " Français paradis"   Хотел "	Français paradis" - Page 2 Icon_minitimeЧет Мар 25 2010, 10:19

- Значи никакви битки, а? Вече имаше една. - каза Аманда като отвори вратата на Кейт.
- Онее-чан прилепа ти се върна...вече е късно имаше битка. - Кокоа се оплези на Кейт и застана зад сестра си. - Колкото до хапването...съгласна съм! След битки огладнявам! Онее-чан искаш ли?
- Д-да със с-сигурнооост. - Мока подуши човек минаващ точно зад Кейт. Не можа да издържи и го ухапа. - Така нищо няма да помни, но аз ще помня пил е вино. - засмя се тя. - Какво не можах да се сдържа! - измъмри тя като видя погледа на Кейт и този на Кокоа.
- Къде е сваляча, а? - попита раздразнително Кокоа.
Върнете се в началото Go down
Вероника Кълън
Глоб. Мод.
Глоб. Мод.
Вероника Кълън


Местожителство : Няколко километра извън Форкс
Брой мнения : 88
Join date : 17.03.2010

Хотел "	Français paradis" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел " Français paradis"   Хотел "	Français paradis" - Page 2 Icon_minitimeЧет Мар 25 2010, 10:28

-Здрасти и на вас.-ги поздравих аз и не обърнах внимание на това,че Аманда е ухапала човек.-Ресторантите са "Francis Pearl" и "Сайнт Джеймс.В кой ще ходим?Аз гласувам за "Francis Pearl"-казах аз и чак тогава отговорих на въпроса на Кокоа.-"Сваляча" си е в стаята.Няма да идва с нас...Ще ходим по женски...За твое щастие,Кокоа.Но ми обещайте,че ще се сдържате да не ухапвате хора.Ще ядем човшка храна.Или пък можем да си поръчаме румсървиз.По това време в ресторантите няма свободни маси.Съгласни ли сте да си поръчаме румсървиз?-ги попитах аз.
Върнете се в началото Go down
Aманда Сю
Вампир
Вампир
Aманда Сю


Местожителство : Форкс
Брой мнения : 75
Join date : 18.03.2010
Age : 32

Хотел "	Français paradis" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел " Français paradis"   Хотел "	Français paradis" - Page 2 Icon_minitimeЧет Мар 25 2010, 10:37

- Под "за твое щастие Кокоа" имаше воредвид "за твое НЕщастие Кокоа" и под "човешка храна" имаш впредвид хора, нали. - попита Кокоа, но тя си знаеше отговора.
- Какво да ям скапана храна от румсервиз?!?! Ти да не си полудяла? Айде навън! Хайде, Кокоа спри се цупи. - Аманда замаха с ръка в знак да излизат и да се запътят към някой от ресторантите.
- Иоош! Тръгваме към ресторанта... - Кокоа хвана сестра си за ръка.
- А, за това да не хапем...малко вероятно. - каза Мока и намигна на Кейт.
Върнете се в началото Go down
Вероника Кълън
Глоб. Мод.
Глоб. Мод.
Вероника Кълън


Местожителство : Няколко километра извън Форкс
Брой мнения : 88
Join date : 17.03.2010

Хотел "	Français paradis" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел " Français paradis"   Хотел "	Français paradis" - Page 2 Icon_minitimeЧет Мар 25 2010, 19:17

Аз,Мока и Кокоа тъгнахме към ресторанта.
-Чували ли се за "вампирска вегетарианска диета"?-ги попитах аз и без да чакам отговор започнах да им обяснявам.-Това е диета,към която се придържат само вампирите (естествено).Тези вампири,които се определят като "вегетарианци" пият само животинска кръв.Не сте ли мислили да спрете да пиете човешка,а да започнете да пиете животинска?-ги попитах аз.
Върнете се в началото Go down
Aманда Сю
Вампир
Вампир
Aманда Сю


Местожителство : Форкс
Брой мнения : 75
Join date : 18.03.2010
Age : 32

Хотел "	Français paradis" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел " Français paradis"   Хотел "	Français paradis" - Page 2 Icon_minitimeСъб Мар 27 2010, 02:19

Докато се връщахме към хотела аз и сестра ми се бяхме гушнали, за да се стоплим. Когато една ръка се промъкна тайнствено през кръста ми и ме прегърна аз замалко да опусна Кокоа.
- КАКВО ПРАВИИШ? Не мога да повярвам...щях да се пребия! Лош момент. - имрънка Кокоа и се сгуши в мен.
- Ето ни и нас! - извикахме аз и Кокоа в един глас.
Не бях усетила кога вече бяхме стигнали пред нашата стая.
- Онее-чан постарай се малко! Аз ще наблюдавам. - каза ми Кокоа и затвори вратата като остави само мен и Василий.
- Кокоа...виждам те през шпионката. - казах аз през рамо и се усмихнах предопредително.
- Хей, аа можеш да ми казваш Крис ако искаш...аа така ми казваха докато бях в Гърция. - обърна се към мен Василий и ми заговори със своя ангелски глас.
- А-ами добре, Крис. Ааа, ти можеш да ми казваш Мока. Така ми казваха докато бях в Япония. - казах аз като се изкикотих.
- Добре. Уточнихме това...а нали знаеш какво правим, когато си казваме "Лека нощ" ? - попита ме той.
- Мисля, че се сещам за какво говориш... - казах сладко и го целунах. След като отделихме устни аз влязох в стаята и заварих Кокоа да наднича... - Кокоа...знаех си! Любопитка такава! Айде в леглото, няма да ми стоиш по нощите. - когато Кокоа си легна и аз бях сигурна, че не ме шпионира вече се обърнах и казах:
- Лека нощ, Крис! Утре може да се видим. Всъщност ти вече знаеш къде съм отседнала и може да се уговорим да се видим примерно в... 9:00 часа тук. Искаш ли?
- Да, няма проблем! Утре ще бъда тук точно в 9:00 часа! - каза ми той и ме целуна този път за "Довиждане!". Крис си тръгна, а аз излязох в коридора и извиках: "Лека ноощ!" , после затворих вратата. Облякох си пижамата и легнах в леглото... Заспах на минутата.
Върнете се в началото Go down
Вероника Кълън
Глоб. Мод.
Глоб. Мод.
Вероника Кълън


Местожителство : Няколко километра извън Форкс
Брой мнения : 88
Join date : 17.03.2010

Хотел "	Français paradis" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел " Français paradis"   Хотел "	Français paradis" - Page 2 Icon_minitimeНед Мар 28 2010, 08:22

Аз останах малко по-назад.
Отидох до рецепцията,поисках ключовете и се качих горе.
Стигнах до стаята ми...Отключих.Влязох вътре,оправих леглото,махнах си колието и оставих другия сувенир на тоалетката,облякох си пижамата,излязох на терасата,изпих едно кафе,прибрах се вътре и си легнах.
Върнете се в началото Go down
Aманда Сю
Вампир
Вампир
Aманда Сю


Местожителство : Форкс
Брой мнения : 75
Join date : 18.03.2010
Age : 32

Хотел "	Français paradis" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел " Français paradis"   Хотел "	Français paradis" - Page 2 Icon_minitimeНед Мар 28 2010, 08:44

Събудих се точно в 7:00 часа. Отидох отвесих завесите в стаята. Изграяващото слънце ме прониза, но след няколко минути се осъзнах и тръгнах към банята. Пуснах си душа и се изкъпах. После измих зъбите си и отидох да събудя Кокоа.
- ААА! - извика ми се тя в лицето. Имах чувството, че ще загубя слуха си, но за мое щастие не стана.
- Кокоа, хайде ставай. - подканих я аз. Когато тя отиде в банята залюлявайки се аз оправих леглата.
- Онее-чан. Какво ще закусим? - попита ме малката ми сестра и веднага ми дойде мисълта "Румсервиз" . Набрах румсервиза на хотела и поръчах палачинки. Когато най-накрая румсервиза дойде, аз отворих вратата, момчето влезе с количката и я остави в стаята, аз му платих и дадох бакшиш.
- Време за закускааа! - извика Кокоа и започна да се храни.
- Аз не съм много гладна. Може да ги изядеш всичките ако искаш. - казах аз и се обърнах към еднин часовник. - Какво?!!? Сега е едва 8:00...ъхъм, какво може да правя? - запитай се аз и излязох на терасата. Неочаквано видях Василий да седи на един шезлонг до басейна гледащ часовника си.
- Крис! Хей, добро утро! - извиках аз махайки и усмихвайки се. Той ме забеляза и веднага влезе във входа на хотела тичайки. "Къде ли отива?" помислих си аз, но разбрах отговора, когато се почука на вратата и аз отворих.
- Крис! - казах му аз и се затичах през вратата.
- Мока! - той протегна ръце към мен и леко влезе в апартамента. Аз го гушнах силно и го целунах.
- Иеее! Отново тиии. Къш! - извика сестра ми с ето такава физиономия " affraid " .
- Кокоа дояж си палачинките. После може да викнем Кейт на сутрешна разходка из града. Има много забележителности за гледане. - казах аз и поканих Василий да влезе. Настанихме се и чакахме, чакахме, чакахме докато не стана 10:00 часа. - Би трябвало вече да се е събудила. - казах аз. Хванах за ръка Василий и Кокоа и веднага излязох от апартамента, заключих и почуках на вратата на Кейт. "Дано да се е събудила..."
Върнете се в началото Go down
Вероника Кълън
Глоб. Мод.
Глоб. Мод.
Вероника Кълън


Местожителство : Няколко километра извън Форкс
Брой мнения : 88
Join date : 17.03.2010

Хотел "	Français paradis" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел " Français paradis"   Хотел "	Français paradis" - Page 2 Icon_minitimeНед Мар 28 2010, 21:36

Спях си сладко...Докато не чух почукването на вратата.Станах,разтърках очи и преди да отворя отидох до тоалетката и се погледнах в огледалото.
-АААААА!-изпищях.Косата ми беше разрошена така,сякаш съм бръкнала в контакта.Отворих гардероба,нахлузих едни дънки ,погледнах навън.Разбрах,че беше топло.Събух дънките и си обух пола.Порових се малко в гардероба.Извадих един потник и го облякох.Обух едни от многобройните ми обувки с токчета и си сресах косата.Отидох до вратата и отворих.
-Ъъъ...Здравейте.Какво ви води насам толкова рано?-попитах аз,а Мока и Крис ме гледаха объркано.Погледнах си часовника и се хванах за главата.-Олеле!Въобще не е рано.Офф!За първи път се успивам.Таа...Искате ли да се поразходим и да разгледаме Париж?-ги попитах аз.
Върнете се в началото Go down
Aманда Сю
Вампир
Вампир
Aманда Сю


Местожителство : Форкс
Брой мнения : 75
Join date : 18.03.2010
Age : 32

Хотел "	Français paradis" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел " Français paradis"   Хотел "	Français paradis" - Page 2 Icon_minitimeПон Мар 29 2010, 06:04

- За това сме тук, поспаланке! - казах аз и се усмихнах.
- Дам, дам. Хайде на разходка... - викана леко Кокоа кимайки с глава. - Ааа, викни и сваляча.
- Ммм... трябва да го викнеш! - казах аз и отново се усмихнах.
- Кой и е гадже? - попита Крис и аз се ококорих като мухата це-це.
- Амии, Ед Маръл. Ще се запознаете ако го викне. - отговорих аз и погледнах Кейт.
Върнете се в началото Go down
Вероника Кълън
Глоб. Мод.
Глоб. Мод.
Вероника Кълън


Местожителство : Няколко километра извън Форкс
Брой мнения : 88
Join date : 17.03.2010

Хотел "	Français paradis" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел " Français paradis"   Хотел "	Français paradis" - Page 2 Icon_minitimeПон Мар 29 2010, 06:44

-Ъъъ...Да добре...Кокоааааооооо!Колко пъти да ти казвам да не наричаш гаджето ми "сваляч"?!?Ъм...ей сега ще го извикам.-излязох от стаята,заключих и тръгнах към тази на Ед.
Отворих вратата и видях,че още спи.Промъкнах се тихичко и...
-Не си го и помисляй,Кейти.-се изхили той на обърканото ми изражение.-Таа.Защо си дошла тук да ме будиш толкова рано?-ме попита той.
-Рано ли?!?12:30 на обяд е.-му казах аз и той подскочи.Ед бързо нахлузи дънки,тениска,обу си кецовете и отидохме при другите.
-Тук сме.-казах весело.-Е,ще тръгваме ли?-попитах аз набързо.-Ед,това е Василий Георгиоу и...-бях прекъсната от Ед.
-Йо,Крис.-го поздрави той и двамата си дадоха "пет",а аз и Аманда гледахме като заклани.
-Вие се познавате?!?-попитахме двете в един глас.
-Ъмм...Да.-ни отговориха те.
-Още по-добре.-казах аз.-Хайде вече да тръгваме.
Върнете се в началото Go down
Aманда Сю
Вампир
Вампир
Aманда Сю


Местожителство : Форкс
Брой мнения : 75
Join date : 18.03.2010
Age : 32

Хотел "	Français paradis" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел " Français paradis"   Хотел "	Français paradis" - Page 2 Icon_minitimeПон Мар 29 2010, 06:59

- Стига бе! Ти и...и...и Сваляча се познавате?!?!? - извика Кокоа, а Ед я гледаше нервно. Сигурно и на него не му бе приятно да му казва "Сваляча".
- А? В-вие се познавате? Не мога да повярвам! - викнах аз сякаш не бях чула и дума от това, което отговориха по-рано. - Това е едно нещо, което много ме изненадва! - казах аз тихо под носа си и се зашлевих по челото.
- Сваляча хайде хвани гаджето си де! - каза сестра ми и сложи лявата ръка на Ед на кръста на Кейт. - Същото се отнася и за теб Гугу! - тя направи същото и с мен и Крис.
- Гугу? - попитахме аз и Крис в един глас.
- Да, Гугу. Ед си има Сваляч ти си имаш Гугу или може да е...ъмм... Гугу е добре. Хрумна ми от гълъбите и тяхното гугу-кане. - засмя се Кокоа.
- Добре! Гугу става. Хайде брато или Сваляч да тръгваме. - каза Крис на Ед.
- Уоу чакайте малко. Къде ще отидем първо. - попитах аз.
Върнете се в началото Go down
Вероника Кълън
Глоб. Мод.
Глоб. Мод.
Вероника Кълън


Местожителство : Няколко километра извън Форкс
Брой мнения : 88
Join date : 17.03.2010

Хотел "	Français paradis" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел " Français paradis"   Хотел "	Français paradis" - Page 2 Icon_minitimeПон Мар 29 2010, 07:36

Изгледах Кокоа с поглед "Внимавай какво говориш или не отговарям какво ще ти се случи".
-Грррр!!!Кокоа престани!Не знам вече за кой път ти казвам да не наричаш гаджето ми "сваляч"!Това е толкова...толкова...досадно и неприятно!-продължавах да я гледам на кръв,но бързо си промених погледа и отново си промених гласа на весел.-Хмм...Искате ли първо да отидем на Триумфалната арка след това може на Лувъра после на Дисниленд.-на лицето ми грейна 24 каратова усмивка.-След Дисниленд можем да отидем на река Сена.После на площада на Бастилията.След това на катедралата Нотр Дам, а за накрая да оставим Версайския дворец.Какво ще кажете?После можем да си направим една обиколка по магазините.-усмивката ми се разшири още повече,Ед и Крис започнаха да се оплакват,а аз прихнах в смях.
-Не е смешно.-казаха двамата в един глас.
-Съжалявам.-избърсах сълзите си и продължих.-Хайдеее!!Ще тръгваме ли вече?-попитах аз с досада.
-Добре,добре.Хайде.-каза Ед и слязохме долу.
Оставихме ключовете на рецепцията и излязохме от хотела.
.Е,сега накъде?Защо първо не хапнем?.-ги попитах аз.
Върнете се в началото Go down
Aманда Сю
Вампир
Вампир
Aманда Сю


Местожителство : Форкс
Брой мнения : 75
Join date : 18.03.2010
Age : 32

Хотел "	Français paradis" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел " Français paradis"   Хотел "	Français paradis" - Page 2 Icon_minitimeПон Мар 29 2010, 08:06

Кокоа погледна Кейт с абсолютно същия поглед. "Не мога да повярвам! Предизвиква ме..." мислеше си Кокоа и не спираше да гледа Кейт.
- Ти май ни написа програмата за днес, Кейт. - казах аз и се изкикотих леко. Ясно беше: исках да има голяма разходка из града и това щеше да се случи. Когато Ед, Кейт, Кокоа и Крис отидоха до фоайето аз се промъкнах в стаята на мен и сестра ми. Взех някой неща, които знаех, че ще са ни нужни. Слязох долу и дадох ключовете на рецепцията.
- Дам, дам. Да хапнем. - казах изневиделица аз и всички се стреснаха леко, но не го показаха, което ме натъжи леко... - Къде ще отидем да... - погледнах часовника си и видях, че е 12:55. - ...обядваме? - попитах аз и се обърнах към Кейт. Сякаш тя щеше да ни бъде екскурзовод през деня и нашите дестинаций.
Върнете се в началото Go down
Вероника Кълън
Глоб. Мод.
Глоб. Мод.
Вероника Кълън


Местожителство : Няколко километра извън Форкс
Брой мнения : 88
Join date : 17.03.2010

Хотел "	Français paradis" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел " Français paradis"   Хотел "	Français paradis" - Page 2 Icon_minitimeПон Мар 29 2010, 08:36

Засмях се като прочетох мислите на Мока.
-Ами май така излиза.Хмм...Хайде въъв..."Frаncis Pearl"?Има нови сладоледи.-направих усмивка до уши.-А...-бях прекъсната от някакъв звук.Започнах да се хиля.
-Офф!Кейт!Хайде по-бързо да тръгваме!-се обърна Ед към мен с умолителен глас.
-Добре,добре!Хайде!.-продължих да се хиляи най-сетне тръгнахме.Вървяхме толкова бавно,че дори и охлюв можеше да ни надбяга.Постоянно чувах къркоренето на корема на Ед и едва сдържах смеха си.
Вървяхме и след половин час стигнахме.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Хотел "	Français paradis" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел " Français paradis"   Хотел "	Français paradis" - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Хотел " Français paradis"
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Гранд Хотел "Финикс"
» Ресторант "Français Pearl"
» Хотел "Live"
» Хотел "Лондон"
» Хотел "Николас"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Mystic World  :: Извън Форкс :: Париж-
Идете на: