Mystic World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mystic World

Обикновен град на пръв поглед... Но притежаващ много мистични тайни...
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Реката

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
ВеРоника МаРс
Админ
Админ
ВеРоника МаРс


Местожителство : Форкс
Брой мнения : 514
Join date : 08.08.2009

Реката Empty
ПисанеЗаглавие: Реката   Реката Icon_minitimeВто Сеп 29 2009, 18:13

Реката 530_67_00e1317e
Реката Main.php?g2_view=core
Върнете се в началото Go down
https://forrks.bulgarianforum.net
Сузанна Хоук
Вампир
Вампир
Сузанна Хоук


Местожителство : Somewhere between the vikings you might find me ...
Брой мнения : 11
Join date : 28.12.2009

Реката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реката   Реката Icon_minitimeПон Дек 28 2009, 07:30

Неферет се разхождаше из гората бавно, с добре премерена бавна крачка и изискана походка. Погледът й с цвят на горски мъх се сливаше с околността. Носеше тази рокля, а по китките и шията й висяха многобройни бижута, украсени със смарагди. На челото й се виждаше белегът, който мистериозно се беше появил с промяната й във вампир - светещ в сапфиреносиньо, с луна по средата и множество заврънкулки, които се спускаха с древните си символи чак до раменете й. Изглеждаше като нещо приказно и нереално. Неферет седна на брега на реката. Беше боса. Пръстите й изящно докоснаха водата. Тя въздъхна едва доловимо и обгърна коленете си с ръце, от което роклята й се надипли. Приличаше на нимфа, току-що разбрала, че никой не я познава и вижда...
Върнете се в началото Go down
Ейдриън Ивашков
Вампир
Вампир
Ейдриън Ивашков


Местожителство : Форкс
Брой мнения : 35
Join date : 24.01.2011

Реката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реката   Реката Icon_minitimeСъб Фев 05 2011, 03:10

Колата ми лесно преминаваше през гората. Определено знаех какво да купя. Спрях и слязох минавайки да и отворя вратата. Изчаках я да слезе и я поведох към реката. Настаних се на един камък и и кимнах.
-Е, та защо си толкова кисела Фейт? - Просто ми беше любопитно, а и бях сгурен, че тя може да бъде и много мила, стига да разкара тази кисела гримаса от лицето си. Не и отиваше. - Ако не ти се говори за това.... Ами разкажи ми се себе си...?
Върнете се в началото Go down
Фейт Марс
Вампир
Вампир
Фейт Марс


Местожителство : Форкс
Брой мнения : 139
Join date : 19.10.2009

Реката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реката   Реката Icon_minitimeСъб Фев 05 2011, 03:28

- Едва ли ще ти е интересно да слушаш за мен, животът ми не е толкова интересен. Но знам какво ще е наистина интересно..
Усмихнах самодоволно и го бутнах в реката, след което седнах на брега и започнах да се смея. Но докато се смеех той ми дръпна крака и паднах във водата.
- Наистина те подцених. - казах му аз и започнах да го пръскам и да го потапям във водата, сякаш се връщах в детските си години. От доста време не се бях забавлявала така.
Решихме да се спрем за малко, за да си починем (не, че се бяхме изморили)..
- Кажи ми нещо повече за себе си, освен името. - казах му аз.
След което неуверено започна да казва нещо.
Върнете се в началото Go down
Ейдриън Ивашков
Вампир
Вампир
Ейдриън Ивашков


Местожителство : Форкс
Брой мнения : 35
Join date : 24.01.2011

Реката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реката   Реката Icon_minitimeСъб Фев 05 2011, 03:33

Разсмях се когато ме бутна във водата.
-Хей, хей така не е честно. Първо ти ще ми разкажеш... - Погледнах я и я изпръсках. Потопих се във водата и заплувах отдолу. След малко се показах и доплувах към един по голям подводен камък. Седнах така че водата да ми стига до раменете и я погледнах. - И моя живот, не е много интересен. Аз съм обикновен човек... Вампир де.. - Ухилих се. - Та слушам те... Разкажи ми и после аз ще ти разкажа.
Върнете се в началото Go down
Фейт Марс
Вампир
Вампир
Фейт Марс


Местожителство : Форкс
Брой мнения : 139
Join date : 19.10.2009

Реката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реката   Реката Icon_minitimeНед Фев 06 2011, 07:54

Преди да кажа каквото и да било се замислих.. и отправих едно предложение към Ейдриън:
-Хмм,..Знаеш ли.. защо трябва да знаем нещо един за друг? Нека си изкараме добре и да си спомняме за този ден.. без никакви усложнения, а после просто ще се сбогуваме и няма да се видим никога повече.
Прекарахме остатъка от деня прекрасно.Колкото повече време прекарвах с него, толкова по-симпатичен започваше да ми става. Не исках да идва този момент, но вече се налагаше да тръгвам.Изкарвах си толкова добре, че дори не исках да се прибирам..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Реката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реката   Реката Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Реката
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Mystic World  :: Гората-
Идете на: