Mystic World

Обикновен град на пръв поглед... Но притежаващ много мистични тайни...

ИндексВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход

Share | 

Домът на Фокус

Go down 
АвторСъобщение
ВеРоника МаРс
Админ
Админ

Местожителство : Форкс
Брой мнения : 514

ПисанеЗаглавие: Домът на Фокус   Съб Окт 10 2009, 19:48

Фокус бе леопарда на Вероника. Преди четири години тя и Логан го бяха спасили от бракониери в Мароко, от тогава Фокус жевееше с тях. Вероника се бе привързала невероятно много към него. След часове на усилена дресировка, той вече беше упитомен. Все пак понякога е леко агресивен към непознати /в началото/. За него се грижеше Седрик. Коато беше тъжна Вероника можеше да прекара часове наред при Фокус.

Знаешь ли ты? Вдоль ночных дорог
Шла босиком, не жалея ног…
Сердце его теперь в твоих руках,
Не потеряй его и не сломай.

Последната промяна е направена от ВеРоника МаРс на Нед Юли 15 2012, 21:26; мнението е било променяно общо 8 пъти
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://forrks.bulgarianforum.net
Алис Кълън
Помощничката на Дядо Коледа
Помощничката на Дядо Коледа

Брой мнения : 116

ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Фокус   Съб Окт 17 2009, 07:18

Изтичахме при Фокус. Леопарда се приплижи и се уви около Вероника. Тя го погали леко по главата. Получих видение колко бесни за момчета. Леле... Идваха насам което значеше че трябва бързо да скрием дрехите. Ухилих се и грабнах няколко чувала.Направих знак на момичетат да занесат човалите. Разхвърляхме ги в три различини посоки. Обърнах се към сестрите си.
-И сега? Какво правим?

Вампир
Вампир

Брой мнения : 139

ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Фокус   Пон Окт 19 2009, 03:32

Влязох...оставих куфарите и се огледах. Имението се бе променило доста от последния път в който го бях виждала. Наистина Вероника знаеше как да го подържа. Форус влезе в стаята и измържа. Имах чуството че всеки момент ще скочи и ще ме издере (но това няма опасност за живота ми разбира се). Подминах го с усмивка и започнах да търся братовчетка си. Тя беше в ''дома'' на Фокус и разхвърляхе дрехи с още две момичета. По миризмата познах че са вампирки. Ухилих се и се обърнах към тях.
-Здрасти.
Вижте профила на потребителя
ВеРоника МаРс
Админ
Админ

ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Фокус   Пон Окт 19 2009, 03:46

Обърнах се разко и излетях да прегърна братовчедка си. Не можех да повярвам на очите си. Не я бях виждала от няколко години.
-Фееееееейт!!! Какво правиш тук? Мислях че си в Франция. Къде е Джо? Той ще дойде ли? Заедно ли сте? Мама и татко какво правят? - Залях я с въпроси., без дори да и дам възможност да отговори. Естествено, забравих да представя Бела и Алис. Фокус се появи и потърка глава в мен, като изръмжа леко по посока на Фейт. Явно все още не я харесваше. Погалих го и се разхилих. Бела се покашля леко.
-Оооо да. Това са Бела и Алис Кълън, най-добрите ми приятелки.

Бела Кълън
МодеРатУрс
МодеРатУрс

Брой мнения : 166

ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Фокус   Пон Окт 19 2009, 07:31

Изчаках Алис да се представи и започнах аз.
-Аъм, здравей, Бела Кълън, приятно ми е. Ако се питаш какво правим, крием дрехита на момчетата. Отмъщаваме си за Алис че я намокриха. Всъщност смятах да ги оставим на Фокс, той няма да им ги даде, поврвай ми-смигнах на Вероника и погалих Фокус.
-Ааа, чудесна идея. Хайде, хайде, нямам търпение да си играя на кукли с момчетата!-Алис почти изписка. Вероника завъртя очи и се наведе към Фокус
-Пази ги, момче-тя му каза и ние тръгнахме.

-Имам страхотен план, но трябва да побързаме, за да се подготвим

Последната промяна е направена от Бела Кълън на Пон Окт 19 2009, 23:44; мнението е било променяно общо 1 път
ВеРоника МаРс
Админ
Админ

ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Фокус   Пон Окт 19 2009, 07:39

-Аз съм Фейт, приятно ми. - Братовчедка ми се представи и хвърли поглед на Фокус. - Имате страхотемн план, за отмъщение. Ще бъде интересно да се види. С удоволствие ще ви помогна. Само кажете какво да направя?
Изхилих се тихо и погледнах Алис. Тя се концентрира са момент.
-Ще са тук след точно четири минути и 38 секунди. Хм... Белс, идеята е срахотна, но най-добре да разясниш и на останалите. - Алис погледна Фейт която стоеше объркано. Аз се обърнах към братовчедка си.
-Алис вижда бъдещето, а Бела е щит. Ед чете мисли, почти като Логан, а Джас конролира емоциите на всички около себе си. Бела, микрофона е твой.

Бела Кълън
МодеРатУрс
МодеРатУрс

Брой мнения : 166

ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Фокус   Сря Окт 21 2009, 02:31

-Добрем, значи. Есме и Карлайл ще си дойдат след...
-13 минути и 20 секунди, пазаруват някакви глупости вмомента
-Благодаря ти, Алис. Значи оставяме дрехите на Фокус, отиваме в имението и ще дадем на момчетата право на избор...-Вероника и Фейт вдигнаха вежди учудени
-Или да посрещнат мама и татко голи, или облечени по вкус на Алис...-Фейт падна на земята от смях
-Ааа, ето защо Алис е толкова въодушевена...-Вероника гледаше Алис, която беше на 7мото небе
-Добре, хайде да тръгваме..хубаво че Карлайл и Есме нямат сърца....щяха да получат инфаркт
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Фокус   

Домът на Фокус
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1