Mystic World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mystic World

Обикновен град на пръв поглед... Но притежаващ много мистични тайни...
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Кухия дънер

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
ВеРоника МаРс
Админ
Админ
ВеРоника МаРс


Местожителство : Форкс
Брой мнения : 514
Join date : 08.08.2009

Кухия дънер Empty
ПисанеЗаглавие: Кухия дънер   Кухия дънер Icon_minitimeПон Авг 17 2009, 08:16

Усамотена част от плажа.

Кухия дънер I-1350
Върнете се в началото Go down
https://forrks.bulgarianforum.net
ВеРоника МаРс
Админ
Админ
ВеРоника МаРс


Местожителство : Форкс
Брой мнения : 514
Join date : 08.08.2009

Кухия дънер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухия дънер   Кухия дънер Icon_minitimeПет Яну 28 2011, 03:31

Разхождах се бавно по плажа обзета от хиляди мисли. Бях утолила жаждата си и вече не ми трябваше нищо друго освен малко тишина и може би един отгроме хамбургер. За нещаста изобщо не ми се връщаше обратно до центъра така че просто продължих разходката си. Небето над мен беше кристално ясно... Винаги съм харесвала този светъло син цвят. Духаше вярът който проникваше през дрехите ми и ме караше да потрепервам. Свих се в якето и и седнах на близкия дънер. Когато стоях определно ми беше много по студено, но не исках да вървя повече. Погледа ми се зарея някъде към океана. Вдишвах дълбоко мириса на силената вода - това винаги ме беше успокоявало... В един миг в ноздрите ми нахлу нова миризма. Позната миризма... Обърнах се и видях че с гръб към мен стои някакво момиче с дълга кестенява коса. Беше ми твърде позната...
-ВАНЕСА?! - Писъка ми оглуши плажа. Бях разпознала момичето, една от най-близките ми приятелки Ванеса Прайд. Очите ми едва не бяха изхвърчали... Тя се обърна...
Върнете се в началото Go down
https://forrks.bulgarianforum.net
Ванеса Прайд
Кучката на форума*
Кучката на форума*
Ванеса Прайд


Местожителство : Форкс
Брой мнения : 44
Join date : 06.11.2009
Age : 29

Кухия дънер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухия дънер   Кухия дънер Icon_minitimeПет Яну 28 2011, 04:53

Разхождах се по плажа. Денят бе хубав и реших ,че една разходка би ми дошла добре. Не ми се изскаше да бъда сред много хора,затова избрах разходка по плажа. Обичах морето, вътърът, който разпиляваше косата ми във всички посоки, шумът на вълните и мокрия пясък, залепващ по мен. Мислех ,че съм сама, докато един вик не разцепи тишината:
-ВАНЕСА?!
Обърнах се и за моя огромна изненада видях Вероника. Явно не само аз не очаквах да я видя тук, но това определено бе приятна среща. Тя бе най-добрата ми приятелка, която не бях виждала скоро. Явно денят не бе чак толкова лош щом щях да прекарам поне малко време с нея.
Затичах се към нея, а широка усмивка се появо на лицето ми. След миг вече я задушавах в прегръдка. Толкова ми липсваше.
- Радвам се да те видя - казах и отново я прегърнах.

Върнете се в началото Go down
ВеРоника МаРс
Админ
Админ
ВеРоника МаРс


Местожителство : Форкс
Брой мнения : 514
Join date : 08.08.2009

Кухия дънер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухия дънер   Кухия дънер Icon_minitimeПет Яну 28 2011, 05:13

Прегърнах я в отговор и се усмихнах.
-Как... Какво... - Не можех дори да кажа свързано и смислено изречение. Огледах я от глава до пети и останових, че изобщо не се е променила. Естествено тя беше вампир, тъй че не трябваше да изненадвам. Прегърнах я отново. - Толкова много ми липстваше... Нямаш представа... - Не я пусках. Можех да остана така цял ден, без да ми направи впечатление. Отръпнах се и я погледна. - Как подяволите се озова тук? - Дръпнах я към дънера където бях стояла до преди малко. - Разкажи ми всичко. Не очаквах да се срещна в този град... Толкова ми липстваше... - Знаех, че повтарям едно и също но не ми пукаше. Седнахме на дънера и я погледна. - Хайде разказвай... Всичко от игла до конец, искам да знам какво съм изпуснала. - Погледнах я с очакване и отново я прегърнах...
Върнете се в началото Go down
https://forrks.bulgarianforum.net
Ванеса Прайд
Кучката на форума*
Кучката на форума*
Ванеса Прайд


Местожителство : Форкс
Брой мнения : 44
Join date : 06.11.2009
Age : 29

Кухия дънер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухия дънер   Кухия дънер Icon_minitimeПет Яну 28 2011, 05:36

- Хайде разказвай... Всичко от игла до конец, искам да знам какво съм изпуснала.- Вероника отново ме прегърна.
личеше си, че и тя се радва да ме види. Нямаше си и напредстава колко много ми липсваше, но ето ,че пак бяхме заедно и това бе най- важното. Бях толкова щастлива, че пак сме двете, както преди.
- Хмм.. Няма какво толкова да разказвам - тя повдигна вежди- е добра де има няколко неща - казах и започнах да разказвам, както винаги тя попиваше всяка дума, слушаше и разбираше, моято най-добра приятелка.- .. и накрая реших да се преместя.
Завърших разказа си и се загледах напред към вълните. Ветречък заплиташе косите ни и правеше изобщо каквото си иска с тях. Прегърнах я за 100-тен път може би. Не можеш да се спра щастието, че бях с нея струеше от мен.
- А ти как я караш. Сигурно имаш много да ми разказваш - усмихнах се и я сръчках леко.
Върнете се в началото Go down
ВеРоника МаРс
Админ
Админ
ВеРоника МаРс


Местожителство : Форкс
Брой мнения : 514
Join date : 08.08.2009

Кухия дънер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухия дънер   Кухия дънер Icon_minitimeПет Яну 28 2011, 05:44

-Ммм.... - Винаги обичах да отговарям така когато исках да избегна въпроса... - Ами няма нищо интересно. С Логън се преместихме тук... Ам сприятелих се с едно семейстово. Тя са вегетарянци, което доста допада на Логън. И са изключително надарение. - С Нес се разлихме. - Добре, нямах това впредвид... Там не знам дали са надарени. Имат вампирка с дарба да вижда бъдешето, четец на мисли, щит, полувампирче като мен което си показва мислите чрез докосване... Вампир с дарбата да маниполира настроението. - Изрекох всичко това на един дъх. Нямах представа как ще и разкажа всичко което се беше случило... Имаше толкова много да наваксваме, че ми се завиваше свят. И двете бяхме пропуснали много, но никога повече нямаше да го допусна. Внезапно ми хрумна нещо... - Нес, къде живееш?
Върнете се в началото Go down
https://forrks.bulgarianforum.net
Ванеса Прайд
Кучката на форума*
Кучката на форума*
Ванеса Прайд


Местожителство : Форкс
Брой мнения : 44
Join date : 06.11.2009
Age : 29

Кухия дънер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухия дънер   Кухия дънер Icon_minitimeПет Яну 28 2011, 05:58

- Нес, къде живееш?
- Ами .. всъщност съм отседнала в хотела и си търся къща- отвърнах. - От скоро съм тук и не съм имала кой знае колко време да потърся, занивам се с други неща , както обикновено. Познаваш ме - усмихнах се.
- Да така е - Вероника ми се ухили в отговор и леко потрепери от студения бриз.
- Хмм.. това с вампирите ми звучи интересно. Имат страхотни дарби и това,че се разбирате е чудесно. Доста са.. надарени, както каза - замълчах.
С Логън още бяха заедно и това бе страхотно за нея и.. него.Бяха толкова сладки заедно и това,че издържаха толкова време заздрави връзката им или поне така си мислих.
- А ти къде живееш, Вероятно с Логън имате някоя огромна къща?

Върнете се в началото Go down
ВеРоника МаРс
Админ
Админ
ВеРоника МаРс


Местожителство : Форкс
Брой мнения : 514
Join date : 08.08.2009

Кухия дънер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухия дънер   Кухия дънер Icon_minitimeПет Яну 28 2011, 06:18

Изгледах я.
-Да, имаме меко казано огромна къща. А ти вече не си на хотел. - Засмях се и я гушнах. - В къщи има много място, само ще ти е трудно да си избереш стая. - Засмях се весело на изражението и. Одавна исках пак да живея с нея и бях безумно щастлива, че сега ще се изпълни. Естествено това не беше предложение, а просто я информирах че нещата стоят така и няма да я оставя да живее на хотел. - И спокойно, имаш голям избор... Можем да направим ремонт и да разпирим стаята която избереш... - Продължих да бращолевя, но май Ванеса не ме слушаше. - Ехо мило, нали помниш че не обичам да си говоря сама? - Взапно млъкнах... - О, Логън колко ще се радва да те види... А и трябва да те запозная с Кълънови, това е семейстовото.... - Разсмях се. Можех да и дрънкам с часове и за щастие тя ме познаваше и можеше да ме изтърпи... - Добре, давам ти думата. Сори...
Върнете се в началото Go down
https://forrks.bulgarianforum.net
Ванеса Прайд
Кучката на форума*
Кучката на форума*
Ванеса Прайд


Местожителство : Форкс
Брой мнения : 44
Join date : 06.11.2009
Age : 29

Кухия дънер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухия дънер   Кухия дънер Icon_minitimeПет Яну 28 2011, 06:27

- Добре, давам ти думата. Сори...
- Ами не знам , не ми е удобно ,ще се чувствам като натрапница. Не че не искам да живея с теб и Логън, но не искам да ви преча. - казах ,а тя ме изгледа сърдито.
Знаех,какво ще ми каже ,че няма да им преча,че ще им е приятно да живея с тях и куп подобни неща. Но нямаше да ме успокой, нито да промени мнениерто ми и тя много добре знаеше това. Вероятно ми предстоеше спор, а когато започнехме да спорим нещата не винаги завършваха добре, по скоро имаше обратен ефект. И двете мразехме да губим спорове.
- Хей найстина ще е странно.. Виж няма нужда сигурна съм, че скоро ще си намеря къща - усмихнах се,надявайки се да избегна спора, но май нямаше да успея ако съдех по физиономията на лицето й.
Върнете се в началото Go down
ВеРоника МаРс
Админ
Админ
ВеРоника МаРс


Местожителство : Форкс
Брой мнения : 514
Join date : 08.08.2009

Кухия дънер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухия дънер   Кухия дънер Icon_minitimeПет Яну 28 2011, 06:38

Засмях се отегчено. Наистина се надявах, че няма да водим този спор...
-Стига Ванеса, познаваш ме. Казах че ще живееш с мен. - Гушнах я леко и опрях глава на рамото и. - Няма да ми пречиш и не се тревожи, стаите са звукоизолирани, няма да ни чуваш нощем. Моля те Неси.. - Погледнах я право в очите. - Искам да живеш с нас... - Не исках да спорим. Мразех когато се карахме, макар че това не беше кавга. - Не е въпроса дали има нужда или не... Искам да живееш с нас, а и това ще ти спести и много пари и много нерви. Тук никак не е забавно да си търсиш къщата. Имението е голямо Неси... Ще ти хареса... Моля те... - Гушнах я отново, но този път не я пуснах напълно, а продължих да говоря опряла се на рамото и. - Наистина го искам Ванеса... Моля те... - Бях напът да се разплача. Бях толкова щастлива да я видя, че дори от самата мисъл да я пусна болеше. - Толкова много ми липстваше...
Върнете се в началото Go down
https://forrks.bulgarianforum.net
Ванеса Прайд
Кучката на форума*
Кучката на форума*
Ванеса Прайд


Местожителство : Форкс
Брой мнения : 44
Join date : 06.11.2009
Age : 29

Кухия дънер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухия дънер   Кухия дънер Icon_minitimeПет Фев 04 2011, 03:26

- Наистина го искам Ванеса... Моля те... - неспираше да повтаря Вероника.- Толкова много ми липстваше...
Въпреки целият поток от думи, който не спираше да се излива от устата й , ми бе страшно приятно да съм в прегръдките й. Толкова много ми липсваше това. Усмихнах се припомняйки си миговете прекарани с нея. Обичах я, беше ми като сестра и нищо не можеше да помрачи щастието ми, че отново съм с нея.
- Не знам.. Не съм съвсем сигурна - започнах аз. - Ще ми е приятно да живея с теб, но найстина не искам да ви преча.
Усещах, че отново ще започне да изтрелва думи. Затова просто я задуших с поредната си прегръдка.
- Само не започвай пак - казах и я погледнах сериозно, беше ми адски трудно да се правя на сериозна и тя знаеше това. - Добре де може и да дойда да живея с вас. - ухилих й се .
Върнете се в началото Go down
ВеРоника МаРс
Админ
Админ
ВеРоника МаРс


Местожителство : Форкс
Брой мнения : 514
Join date : 08.08.2009

Кухия дънер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухия дънер   Кухия дънер Icon_minitimeПет Фев 04 2011, 06:08

Задавих се когато тя ме прегърна. Най-накрая получих така желаното съгласие и също се ухилих.
-Най-накрая, точно си мислех пак да ти изнеса лекция. - Дърпанх я към мен и отново се сгуших в нея. Беше странно вампирите да са ми толкова удобни, но бях свикнала покрай Логън. За съжаление ледената и кожа скоро щеше да ме докара до измръзване, а шибащия вятър доста улесняваше нещата. Потреперих леко и се свих в якето си.
-Ъм, Нес... Имаш ли нещо против да идем в имението? Замръзвам, а и ти трябва да си избереш стая... - Поне в името щеше да бъде доста по топло... Проблема беше, че имението беше твърде голямо и щеше да отнеме доста време докато я разведа, а още повече докато си избере стая. - Та тръгваме ли?
Върнете се в началото Go down
https://forrks.bulgarianforum.net
Ванеса Прайд
Кучката на форума*
Кучката на форума*
Ванеса Прайд


Местожителство : Форкс
Брой мнения : 44
Join date : 06.11.2009
Age : 29

Кухия дънер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухия дънер   Кухия дънер Icon_minitimeСъб Фев 05 2011, 02:48

-Ъм, Нес... Имаш ли нещо против да идем в имението? Замръзвам, а и ти трябва да си избереш стая... - Вероника потрепери, вероятно й бе студено. Аз от своя страна не усещах студа все пак бях вампир. А приятелката ми определено трябваше да отиде на топло място, поредното й потреперване потвърди неизречените ми мисли.
- Та тръгваме ли? - попита ме тя.
- Ами да добре. Нямам търпение да видя Логън. - двете станахме и тръгнахме.
Оставия я да ме води и без туй си нямах ни най малка представа къде отиваме. До колкото я познавах имението й щеше да бъде великолепно обзаведене. Познавах вкуса й и знаех колко добър е той. Живото доказателство за това бе Логън.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кухия дънер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухия дънер   Кухия дънер Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кухия дънер
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Mystic World  :: Плажът-
Идете на: