Mystic World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mystic World

Обикновен град на пръв поглед... Но притежаващ много мистични тайни...
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Магистралата към Лондон

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
ВеРоника МаРс
Админ
Админ
ВеРоника МаРс


Местожителство : Форкс
Брой мнения : 514
Join date : 08.08.2009

Магистралата към Лондон Empty
ПисанеЗаглавие: Магистралата към Лондон   Магистралата към Лондон Icon_minitimeЧет Окт 29 2009, 03:52

Магистралата към Лондон IMG_16766
Върнете се в началото Go down
https://forrks.bulgarianforum.net
ВеРоника МаРс
Админ
Админ
ВеРоника МаРс


Местожителство : Форкс
Брой мнения : 514
Join date : 08.08.2009

Магистралата към Лондон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магистралата към Лондон   Магистралата към Лондон Icon_minitimeЧет Окт 29 2009, 06:03

Събрахме се на магистралата. Аз, Алис, Бела и фейт се събрахме в моята кола. Радиото беше усилено до дупка. За разнообразие Алис караше. Летяхме по магистралата, като през цялото време виждах очите на Ед в огледалото за задно виждане. На задната седалка Бела и Фейт няколко пъти се обърнаха, за да видят момчетата. Идеше ми да избухна в смях. Алис се разхили.
-Ед иска да ис правим съзтезание... Какво ще кажете момичета?
Върнете се в началото Go down
https://forrks.bulgarianforum.net
Елизабет Тейлор
Вампир
Вампир
Елизабет Тейлор


Брой мнения : 11
Join date : 28.10.2009

Магистралата към Лондон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магистралата към Лондон   Магистралата към Лондон Icon_minitimeПет Окт 30 2009, 01:05

Карах по магистралата за Лондон в колата си с усилена до дупка музиха и се радвах на вятъра който развяваше косите ми. Не обърнах внимание с каква скорост карам, но определено беше прекалено висока, но аз обичах високите скорости и спортните коли. Магистралата беше учудващо пуста днес, затова се учудих когато видях една хубава портна кола пред мен. Карах точно зад нея и реших да я изпреваря. Докато се разминавах забелязах, че в нея са Алис и Бела Кълън и Вероника Марс, също и още някого, който не познавах.
Помахах им и им намигнах и след това с бясна скорост продължих пред тях, осъзнавайки, че скоро ще решат да ме изпреварят. Щеше да бъде забавно.
Върнете се в началото Go down
ВеРоника МаРс
Админ
Админ
ВеРоника МаРс


Местожителство : Форкс
Брой мнения : 514
Join date : 08.08.2009

Магистралата към Лондон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магистралата към Лондон   Магистралата към Лондон Icon_minitimeПет Окт 30 2009, 01:24

Избухнахме в смях, коато едно момиче ни изпревари. Алис се обърна озадачено към мен.
-Кое е тя? Мисля че не съм я виждала преди?
-Ами, казва се Елизабет. Наскоро се премести. И наистина разбира от коли. - Усмихнах се чаровно. - Хайде Алис, натисни педала, мисля че ще е забавно да си направим съзтезание.
-Дааа, ще е весело. Започваме. - Алис присви лекичко очи. В тях се появи онова пламече, което означаваше че и е страшно забавно. - Ще я изпреварим след... три... две... едно... - Подминахме колата, но въпреки всичко тя все още беше на сантиметри зад нас...
-Отбий Алис. Момичето изглежда много мило, би трябвало да се запознаем... - Алис отби встрани. Слезохме от бързо от колата...
Върнете се в началото Go down
https://forrks.bulgarianforum.net
Елизабет Тейлор
Вампир
Вампир
Елизабет Тейлор


Брой мнения : 11
Join date : 28.10.2009

Магистралата към Лондон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магистралата към Лондон   Магистралата към Лондон Icon_minitimeПет Окт 30 2009, 02:44

Тъкмо набирах скорост да ги изпреваря отново и видях, че Алис отби в стран и аз рязко спрях, е малко прекаленно рязко, но няма значение. Слязах от колата и се приближих до тяхната чудейки се, защо са спрели. Докато вървях ми мина през ума, че може да им се е случило нещо и се зарадвах когато видях усмихнатите им лица.
-Здравейте!Не съм ви виждала от толкова отдавна!-зарадвах се аз.-Та накъде сте се запътили?
Попитах се загледах към дългият път, който сякаш бе безкраен.
Върнете се в началото Go down
ВеРоника МаРс
Админ
Админ
ВеРоника МаРс


Местожителство : Форкс
Брой мнения : 514
Join date : 08.08.2009

Магистралата към Лондон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магистралата към Лондон   Магистралата към Лондон Icon_minitimeПет Окт 30 2009, 03:01

-Та накъде сте се запътили?
-Ами към Лондон, все пак трябва да организираме партито. Момчетата са някъде далеч пред нас. Ти получи покана нали? - Надявах се да съм и пратила покана и да не изпадна в неудобна ситуация. Алис ме изгледа възмутено.
-Кхъм, момчетата вече са почти до Лондон, те не карат бавно, като нас. - Всички избухнахме в смях. Наистина карахме... бавно в сравнение с тях... Алис се овладя и попита. - А ти Лиз, на къде си тръгнала.
Върнете се в началото Go down
https://forrks.bulgarianforum.net
Елизабет Тейлор
Вампир
Вампир
Елизабет Тейлор


Брой мнения : 11
Join date : 28.10.2009

Магистралата към Лондон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магистралата към Лондон   Магистралата към Лондон Icon_minitimeПет Окт 30 2009, 05:38

Стана ми смешно всеки човек би казал, че караме като луди.
-И аз към Лондон, за партито!- усмихнах се лъчезарно и добаваих- Хайде да видим кой пръв ще стигне до Лондон!- и се засмях.
Тръгнах към колата си и се почувствах като малко дете. Те си игриеха на игри от типа кой пръв ще стигне до някъде. Стана ми смешно, все пак щеше да е забавно.
Качих се в колата си, Алис и Вероника вече бяха в тяхната и натиснах газта, като потеглих с пълна скорост, по пътя, който беше доста хлъзгав и опасен, сигурно дори имаше ограничение за скороста, но продължавах със същата скорост.
Върнете се в началото Go down
ВеРоника МаРс
Админ
Админ
ВеРоника МаРс


Местожителство : Форкс
Брой мнения : 514
Join date : 08.08.2009

Магистралата към Лондон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магистралата към Лондон   Магистралата към Лондон Icon_minitimeПет Окт 30 2009, 07:26

Алис натисна педала и колата полетя. Въпреки че и Лиз шофираше като луда, пак никоя т нас не успя да мине пред другата. През цялото време бяха наравно. Разхилих се. Обърнах се и намигнах на Елизабет., тя ми се усмихна в отговор. Облeнах се назад и се загледах в пътя. Свечеряваше се беше много красво. Цветовете се преливаха от оранжево към червено... Дърветата бяха сложили вече есенната си корона. Тууууу! Някой наду класкона. Веднага предположих че е Елизабет, обърнах се за да проверя.
Върнете се в началото Go down
https://forrks.bulgarianforum.net
Елизабет Тейлор
Вампир
Вампир
Елизабет Тейлор


Брой мнения : 11
Join date : 28.10.2009

Магистралата към Лондон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магистралата към Лондон   Магистралата към Лондон Icon_minitimeСъб Окт 31 2009, 00:32

Реших да подразня Вероника с класика, вярно че и аз я мразех, но жертвата си струваше. Тя се обърна и аз се ухилих като видях физиономията й.
-Прекрасна музика нали Вероника!- пошегувах се аз.
Скоро се отегчих и надух хаус. В този момент видях позната табелка "Лондон". Обърнах се към Алис и Вероника и им се усмихнах.
-В Лондон сме!- извиках аз радостно.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Магистралата към Лондон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магистралата към Лондон   Магистралата към Лондон Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Магистралата към Лондон
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Магистралата към Сиатъл
» Магистралата към Испания
» Магистралата към Париж
» Магистралата към Порт Анджелис
» Хотел "Лондон"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Mystic World  :: Извън Форкс :: Магистрали-
Идете на: