Mystic World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mystic World

Обикновен град на пръв поглед... Но притежаващ много мистични тайни...
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Обувки, чанти и друи аксесоари

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
ВеРоника МаРс
Админ
Админ
ВеРоника МаРс


Местожителство : Форкс
Брой мнения : 514
Join date : 08.08.2009

Обувки, чанти и друи аксесоари Empty
ПисанеЗаглавие: Обувки, чанти и друи аксесоари   Обувки, чанти и друи аксесоари Icon_minitimeВто Авг 18 2009, 00:03

Обувки, чанти и друи аксесоари 20

Обувки, чанти и друи аксесоари Shoes

Моля слагайте снимки на закупената стока.
Върнете се в началото Go down
https://forrks.bulgarianforum.net
Катрин
Ангел
Ангел
Катрин


Местожителство : Едемската градина, Форкс
Брой мнения : 47
Join date : 08.05.2011
Age : 30

Обувки, чанти и друи аксесоари Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обувки, чанти и друи аксесоари   Обувки, чанти и друи аксесоари Icon_minitimeСъб Юли 23 2011, 20:47

Разхождах се и реших да вляза в 1 магазин за обувки. Крайно време беше да се поглезя с някой или няколко чифта обувки на висок ток. Последните няколко дни ми беше доста скучно от както приятеля ми трябваше да замине по спешност. Надявах се да си намеря компания, ако не за друго то поне за пазар. Разглеждах един чифт сини обувки , които реших, че много ще си подхождат с роклята ми днес. Докато пробвах как ми седят се замислих, че няма да е зле след пазара, ако не си намеря компания може отново да се върна в рая за малко. Точно се отправях към следващия чифт, който възнамерявах да пробвам когато в магазина влезе едно много красиво русо момиче. Веднага разбрах, че е вампир по миризмата й. Тя ме погледна и се усмихна. Приближих я и аз също и се усмихнах.
- Здравей. - Казах с надеждата, че може пък и да си намеря компания.
Върнете се в началото Go down
ВеРоника МаРс
Админ
Админ
ВеРоника МаРс


Местожителство : Форкс
Брой мнения : 514
Join date : 08.08.2009

Обувки, чанти и друи аксесоари Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обувки, чанти и друи аксесоари   Обувки, чанти и друи аксесоари Icon_minitimeНед Юли 24 2011, 08:25

Влязох в магазина без някаква цел. Исках просто да разгледам, а и можеше да си харесам нещо. Почти веднага очите ми се впиха в един чифт обувки. Просто се влюбих. Премерих ги бързо, за щастие имаше моя номер, паснаха ми идеално. Точно когато отивах към казата, за да ги платя някой ме заговори. Носа ми веднага отчете, че зад мен стои ангел, така че се усмихнах мило и се обърнах. Зад мен стоеше красиво тъмнокосо момиче. Изглеждаше готина.
-Здрасти. Аз съм Вероника, Вероника Марс... А ти си? - Завърших с въпрос и ми се стори, че прозвучах доста тъпичко.
Върнете се в началото Go down
https://forrks.bulgarianforum.net
Катрин
Ангел
Ангел
Катрин


Местожителство : Едемската градина, Форкс
Брой мнения : 47
Join date : 08.05.2011
Age : 30

Обувки, чанти и друи аксесоари Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обувки, чанти и друи аксесоари   Обувки, чанти и друи аксесоари Icon_minitimeПон Юли 25 2011, 00:39

- Аз съм Катрин. - Усмихнах се. Платих обувките и жената ми ги подаде опаковани. - Ей, може да прозвучи нахално, но си търся компания за шопинг... ако искаш да се помотаеш с ангел? - Ужас това прозвуча не нахално, а направо кошмарно. Момичето ме погледна малко странно, може би учудено или пък стреснато?
- Не няма значение забрави. Не искам да ти се натрапвам, но май точно това направих. - Смръщих се сама на себе си. Не бях свикнала много в общуването с други освен ангели и повечето пъти опитите ми се проваляха. Погледнах момичето чакайки реакция и отговор.
Върнете се в началото Go down
ВеРоника МаРс
Админ
Админ
ВеРоника МаРс


Местожителство : Форкс
Брой мнения : 514
Join date : 08.08.2009

Обувки, чанти и друи аксесоари Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обувки, чанти и друи аксесоари   Обувки, чанти и друи аксесоари Icon_minitimeПон Юли 25 2011, 10:07

Засмях се тихо. Явно доста се беше притеснила и в момента ми се искаше Логан да е тук, за да разбера какво си мисли.
-Хей, хей не си нахална. С удоволствие ще се разходя с теб по магазините. - Обърнах се към продавачката и и подадох кредитната си карта. Беше ми много по-лесно да плащам с нея отколкото в брой, а и се чувствах доста по-спокойна. След миг се обърнах към Катрин.
-Е, накъде?
Върнете се в началото Go down
https://forrks.bulgarianforum.net
Катрин
Ангел
Ангел
Катрин


Местожителство : Едемската градина, Форкс
Брой мнения : 47
Join date : 08.05.2011
Age : 30

Обувки, чанти и друи аксесоари Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обувки, чанти и друи аксесоари   Обувки, чанти и друи аксесоари Icon_minitimeПон Юли 25 2011, 21:41

Отдъхнах си когато се съгласи. И все пак ми беше леко притеснено.
- Мислех си да обиколя и магазините за дрехи. Какво ще кажеш? Между другото Вероника е много хубаво име. - Погледнах я и се усмихнах леко.
- Как ти казват на кратко или предпочиташ да използват цялото ти име? - След като и двете платихме излязохме от магазина, огледах къде е най - близкия магазин за дрехи. Когато съм нервна започвам да бъбря прекалено много затова се опитах да държа устата си затворена за да не изглежда, че окупирам разговора. Как ми се искаше Рейдж да е с мен винаги знае как да ме успокой.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Обувки, чанти и друи аксесоари Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обувки, чанти и друи аксесоари   Обувки, чанти и друи аксесоари Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Обувки, чанти и друи аксесоари
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Магазин за обувки "Dans"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Mystic World  :: Магазини-
Идете на: