Mystic World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mystic World

Обикновен град на пръв поглед... Но притежаващ много мистични тайни...
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Езерото

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
ВеРоника МаРс
Админ
Админ
ВеРоника МаРс


Местожителство : Форкс
Брой мнения : 514
Join date : 08.08.2009

Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Езерото   Езерото Icon_minitimeВто Авг 18 2009, 00:58

Езерото South_park
Върнете се в началото Go down
https://forrks.bulgarianforum.net
Aманда Сю
Вампир
Вампир
Aманда Сю


Местожителство : Форкс
Брой мнения : 75
Join date : 18.03.2010
Age : 32

Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото   Езерото Icon_minitimeПет Мар 19 2010, 04:39

- Боже мили! Или по-точно Вампире мили! - каза си Аманда и седна до брега на езерото. Веднага щом седна на листата се чу едно "Пуук" на клонче до мен. Тя веднага се обърна, но не видя никой.
-Онее-чан! Това ти ли си? - попита я някакъв сладък гласец. Сети се, че е една от малките ми сестри...но те бяха мъртви или поне тя така смяташе, защото не ги бе виждала от убиването на нейните родители...
-Кой е? Веднага се покажи измежду този гъсталак! Не е нужно да се криеш няма да те изям! - каза Аманда и стана с гръп към този, който се показа. Веднага "този" някой се нахвърли на гърба й и й заговори със сладкият си гласец:
-Онее-чан! Ти най-накрая си се трансформирала? Онее-чан толкова много те търсих...Не мога да изкажа колко съм щастлива да те видя!
Аманда се стъписа...
- К-Кокоа? Ти ли си? - тя свали момичето от гърба си и веднага я прегърна. - Кокоа...Кокоа...и ти ми липсваше! Малката какво правиш тук? Къде са Руби, Шираюки, Курумо и Юкари?
- Мока-чан...не съм ги виждала от много време...за съжаление. Хайде заведи ме там...там, кудето живееш! Искам да те видя и да ти разкажа малко повече!
- Д-добре тогава! - Мока се исмихна и поведе сестра си към имението си...

П.П. Мока - ударението е на "о" и е прякора на Аманда.
Върнете се в началото Go down
 
Езерото
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Езерото
» Езерото на сенките

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Mystic World  :: Парка-
Идете на: