Mystic World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mystic World

Обикновен град на пръв поглед... Но притежаващ много мистични тайни...
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Едемската градина

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Вероника Кълън
Глоб. Мод.
Глоб. Мод.
Вероника Кълън


Местожителство : Няколко километра извън Форкс
Брой мнения : 88
Join date : 17.03.2010

Едемската градина Empty
ПисанеЗаглавие: Едемската градина   Едемската градина Icon_minitimeСъб Яну 15 2011, 04:07

Едемската градина Japanese_tea_garden_06
Едемската градина Magical-wonderland-suzanne-gaff
Едемската градина AboutPic
Едемската градина 1245751364_1245644003_6094c41c5c
В тази градина обикалят ангелите, а по - нисшите ангели живеят тук. Градината е пълна с най - различни дървета, растения, има четиридесет реки, пълни с бистра и сладка вода. На тази градина живеят душите на мъртви животни и хора. Навсякъде има и ромолещи малки поточета.
Върнете се в началото Go down
Катрин
Ангел
Ангел
Катрин


Местожителство : Едемската градина, Форкс
Брой мнения : 47
Join date : 08.05.2011
Age : 30

Едемската градина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Едемската градина   Едемската градина Icon_minitimeВто Май 10 2011, 07:20

Разхождах се край една река, около мен подскачаха малки пухкави бели зайчета. До преди минути бях бродила из Земята. Хората ми бяха интересни, но след натъкването на 3-тия вампир за деня се отказах и се върнах тук. Днес бе спокойно бях сама на брега на реката, а на поляната зад мен нямаше друго освен животни. Тук нямах какво да свърша и реших да ида до старото гробище и да посетя гроба на един от хората, на които бях Ангел Хранител... Мисълта за това ме накара да си спомня колко ми липсва да има за кого да се грижа.
Върнете се в началото Go down
 
Едемската градина
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Градина
» Зоологическа градина Шьонбрун

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Mystic World  :: Извън Форкс :: Рай-
Идете на: