Mystic World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mystic World

Обикновен град на пръв поглед... Но притежаващ много мистични тайни...
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Черната кула

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
ВеРоника МаРс
Админ
Админ
ВеРоника МаРс


Местожителство : Форкс
Брой мнения : 514
Join date : 08.08.2009

Черната кула Empty
ПисанеЗаглавие: Черната кула   Черната кула Icon_minitimeСъб Фев 05 2011, 04:27

Черната кула Tbnxrrvn7l2f6j8xn6j
Върнете се в началото Go down
https://forrks.bulgarianforum.net
Ванеса Прайд
Кучката на форума*
Кучката на форума*
Ванеса Прайд


Местожителство : Форкс
Брой мнения : 44
Join date : 06.11.2009
Age : 29

Черната кула Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Черната кула   Черната кула Icon_minitimeСъб Юни 04 2011, 03:00

-Искаш ли да се преместим някъде на по закрито? Някъде където няма да има кой да ни прекъсне?- попита Ейдриън.
- Ами ..да - отвърнах.
Едва дочака отговора ми, след което ме вдигна на ръце и ме поведе нанякъде. Не бях сигурна дали това бе добра идея, но щях да рискувам, какво толкова. Изобщо не забелязвах накъде отиваме, ова че бях толкова близо до него ме побъркваше. Искаше ми да се надигна и да го целуна.. Изведнъж той спря. Огледах се никога не бях идвала тук. Намирахме се пред някаква кула. Но тук имаше доста места, които не познавах..
Русокоското направи няколко крачки и влязохме вътре, след което устните му отново намериха мойте. Целувката ме за пореден път ме накра да забравя къде съм и какво става.
Върнете се в началото Go down
Ейдриън Ивашков
Вампир
Вампир
Ейдриън Ивашков


Местожителство : Форкс
Брой мнения : 35
Join date : 24.01.2011

Черната кула Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Черната кула   Черната кула Icon_minitimeСъб Юни 04 2011, 03:18

18+

Не можех, а и не исках да спря да я целувам. Все още беше само по сутиен и това ме подлудяваше. Притисках я все по-силно към мен и внимателно я поставих на пода. Впих поглед право в очите и.
-Да спра ли? - Дръпнах се, така че вече да не се докосваме и продължих да я изучавам с очи. Как исках да сваля и последните дрехи от нея, почти не издържах, но само една нейна дума можеше да значи край на всичко. Нямаше да я изнасиля, макар че много го исках. Исках да я усетя до мен, исках да съм в нея... С нея... Разтърсих глава и се отръпнах още малко.
-Съжалявам Ванеса. Няма да се повтори.


Последната промяна е направена от Ейдриън Ивашков на Нед Юни 05 2011, 05:59; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Ванеса Прайд
Кучката на форума*
Кучката на форума*
Ванеса Прайд


Местожителство : Форкс
Брой мнения : 44
Join date : 06.11.2009
Age : 29

Черната кула Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Черната кула   Черната кула Icon_minitimeНед Юни 05 2011, 05:32

-Съжалявам Ванеса. Няма да се повтори.
Не разбирах какво му става защо изведнъж се дръпна.Аз ли бях сбъркала или какво.. Всяка част от мен отчаяно копнееше за него. Исках ръцете му отново върху тялото ми.. устните му отново да ме карат да губя представа за света..
-Няма за какво да съжалваш- казах скъсявайки разстоянието помежду ни,, погледът му следеше всяко мое движение.. - Не искам да спираш.
Рускоското се усмихна, карайки ме да се разтопя.. Надигнах се на пръсти и жадно впих устните си в неговите.

Върнете се в началото Go down
Ейдриън Ивашков
Вампир
Вампир
Ейдриън Ивашков


Местожителство : Форкс
Брой мнения : 35
Join date : 24.01.2011

Черната кула Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Черната кула   Черната кула Icon_minitimeНед Юни 05 2011, 05:51

Тази нейна целувка ми беше достатъчна, за да забравя всичките си притеснения дали не я притискам прекалено много. Целувките ми продължаваха да валят по нея и след малко се пренесоха на врата и спускайки се все по надолу. Освободихме се от останалите дрехи и продължих да я целувам. Езика ми премина през корема и и се спусна към най-интимното и място. Леко го засмуках и проникнах в нея с език. Ванеса изхохка в ръцете ми и усещах как става все по-мокра. Знаех, че го иска, но нямах намерение да прибързвам. Продължавах да я подготвям, но не исках да я оставя да свърши, щеше да и по трудно да си получи това, което тялото и иска.
Върнете се в началото Go down
Ванеса Прайд
Кучката на форума*
Кучката на форума*
Ванеса Прайд


Местожителство : Форкс
Брой мнения : 44
Join date : 06.11.2009
Age : 29

Черната кула Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Черната кула   Черната кула Icon_minitimeНед Юли 03 2011, 02:02


Ейдриън ме побъркваше. Когато езикът му проникна в мен , тих стон се откъсна от устните ми. Русокоското продлжаваше да изграе с езика си едновременно доставяйки ми неземно удоволствие и мъчейки ме. Явно нямаше намерение скоро да приключи. Изглежда му харесваше да ме мъчи. Поредният стон се отрони от гърлото ми, карайки го да се усмихне. Вмомента исках устните му на дурго мясо- върху мойте. Исках да спре да ме мъчи и да проникне в мен най-после. Но имах чувстовото, че той ще си играе още известно време с мен преди да го направи.
Върнете се в началото Go down
Ейдриън Ивашков
Вампир
Вампир
Ейдриън Ивашков


Местожителство : Форкс
Брой мнения : 35
Join date : 24.01.2011

Черната кула Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Черната кула   Черната кула Icon_minitimeЧет Авг 04 2011, 02:10

Езика ми продължи да си играе с нея, но скоро го изкарах. Не исках да я мъча много и устните ми отново тръгнаха нагоре търсейки нейните. Целунах я страстно и лекичко проникнах в нея. Аз самият бях готов да свърша на мига, но трябваше да задържа. Задвижих се бавно в нея и постепенно започнах да ускорявам темпото. Ванеса се въртеше в ръцете ми полудяла от въбудата и удоволствието, което и доставях.
-Мм невероятна си красавице... - Отново я целунах, а ръцете ми нежно я обгърнаха... Нямаше по приятно усещане от това да я усещам до себе си.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Черната кула Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Черната кула   Черната кула Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Черната кула
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Черната гора
» Айфеловата кула

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Mystic World  :: Мрачната част на града-
Идете на: