Mystic World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mystic World

Обикновен град на пръв поглед... Но притежаващ много мистични тайни...
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Езерото

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
ВеРоника МаРс
Админ
Админ
ВеРоника МаРс


Местожителство : Форкс
Брой мнения : 514
Join date : 08.08.2009

Езерото       Empty
ПисанеЗаглавие: Езерото    Езерото       Icon_minitimeСъб Фев 05 2011, 04:35

Езерото       Bridgeport-6458
Върнете се в началото Go down
https://forrks.bulgarianforum.net
Арън Слей
Човек
Човек
Арън Слей


Брой мнения : 37
Join date : 29.01.2011

Езерото       Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото    Езерото       Icon_minitimeВто Фев 15 2011, 07:48

Спокоен и непринуден,леко сънен,си стоях на брега на езерото,гледайки леките вълнички,образувани от сутрешния бриз.Това тихо и спокойно място ми позволяваше да се откъсна от действителността и да разгледам света от друг ъгъл.
Докато,все още сънен,стоях и се наслаждавах на картината,разкрила се пред мен,ненадейно бях разведрен именно от студена струйка вода,идвайки от посоката на езерото.Естетствено това бе вдъхновението,което търсих.С бързи движения взех раницата си,която небрежно бях захвърлил до мен,извадих няколко листа и химикал и започнах да пиша стихове...
След като приключих,вече бе надвечер и луната се показваше иззад хоризонта,готова да изпрати слънцето и да се покаже в пълния си блясък.Вдъхновението ми отново се появи,по-бързо дори от светлината,и вместо да си тръгна,останах и продължих да пиша.
Вече бе полунощ и аз разбира се станах и с бързи и сигурни крачки се запътих към дома.
Върнете се в началото Go down
 
Езерото
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Езерото
» Езерото на сенките

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Mystic World  :: Гората-
Идете на: