Mystic World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mystic World

Обикновен град на пръв поглед... Но притежаващ много мистични тайни...
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Магазините

Go down 
+2
Бела Кълън
Алис Кълън
6 posters
АвторСъобщение
Алис Кълън
Помощничката на Дядо Коледа
Помощничката на Дядо Коледа
Алис Кълън


Местожителство : Форкс
Брой мнения : 116
Join date : 13.09.2009

Магазините Empty
ПисанеЗаглавие: Магазините   Магазините Icon_minitimeСъб Сеп 26 2009, 21:19

Всички магазини са в тази тема. Можете да пишете за какъвто магазин искате, само трябва да слагате снимки и цени да закупената стока.
Върнете се в началото Go down
Бела Кълън
МодеРатУрс
МодеРатУрс
Бела Кълън


Местожителство : Форкс
Брой мнения : 166
Join date : 15.09.2009
Age : 28

Магазините Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазините   Магазините Icon_minitimeСъб Ное 14 2009, 04:19

Магазините 01_5Avenue
Алис и Едуард знаеха, че през нощта звъннах в магазина и запазих едно нещо. Днес, когато тръгнахме на шопинг, накарах момичетата да минем първо през ПРАДАта. Момчетата се спряха пред входа
-Ъъъ, аз смятам да си остана жив - предупреди Джейк и се спря. Едуард, Джаспър и Логан се извиниха и казаха, че ще чакат с него. Ние влязохме, а аз почти изтичах до касата.
-Бела Кълън? - попитах и касиерката веднага зацепи. Алис се изхили, а Ви ни гледаше с предупредителен поглед. След миг касиерката се появи с кутията. Взех я и си дадох кредитната карта. Обърнах се към Неси
-Съжалявам, че ти съсипах вечерта снощи. Обичам те! - Едуард ми се усмихна, още стоейки отвън. Ренесме ме изгледа странно и взе кутията
-Красива е ... Какво си ми купила?!? Нещо от ПРАДА? - гласът й се извиси с две октави при последната дума. Аз само се изхилих и кимнах. Тя бавно отвори кутията, стараейки се да не развали украсата. Момчетата бяха вътре, чули радостния глас на Неси. Джейк се приближи до нея и любопитно гледаше кутията. Неси я отвори (най-накрая) и извади телефона
Върнете се в началото Go down
Ренесме Кълън
Полувампир
Полувампир
Ренесме Кълън


Брой мнения : 128
Join date : 04.11.2009
Age : 29

Магазините Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазините   Магазините Icon_minitimeСъб Ное 14 2009, 04:22

Отворих кутията изненадано. Вътре беше телефонът Прада, който си бях харесала още когато излезе модела. Джейкъб стоеше зад мен. обърнах се и го прегърнах радостно. Когато вече се затичах към майка ми за да и благодаря видях погледа на баща ми. Гледаше толкова разярено към Джейк.
-Благодаря, мамо! Толкова много те обичам! - извиках радостно и я прегърнах.
-Миличка... - каза татко и аз се обърнах към него и го прегърнах.
-Такаммм, накъде отиваме? - попита Алис.
-Може ли към спортния магазин на Адидас? - попитаха невинно Логан и баща ми.
-Да, разбира се. - сръчках Джейк.
Излязохме от магазина. Другите вървяха напред, а аз и Джейк бяхме отзад. Още се радвах на новия си телефон. Джейк ми честити и тогава Алис изтича до нас.
-Ъъъм, Неси, после искаш ли да умолим майкати да идем до магазина Гучи.
-Оооо... - изръмжа леко Джейк и изтича напред.
-Да, Алис, няма проблеми. Искам да си купя някакви дрехи. - отговорих снизходително.
-ОК! - засмя се тя.
Двете заедно отидохме напред при другите и влязохме в спортния магазин. Момчетата се зарадваха, че поне не са във магазин със женски дрехи. Награбиха доста неща, а аз стоях отстрани и се смеех. Гледах как Алис казва на Джаспър кое му стои добре. Как майка ми и баща ми обсъждаха нещо и как Ви, Логан и Джейк разглеждаха маратонките. След около половин-един час излязохме от магазина. Татко попита:
-Какво следва?
-Гучиииии! - извикахме всички момичета и тръгнахме радостно напред.
След известно време и няколко улички вече стигнахме магазина. Влязохме вътре, а момчетата останаха отвън. Веднага видях едни бели тесни дънки и ги взех веднагически. Харесах Една блуза и сив суитчър. Алис дойде при мен със маса закачалки със дрехи и аз замалко да припадна:
-Оооо, Алис!
-Хайде в пробните! Хайде, хайде, хайде! - извика тя въодушевено.
Не помня вече цифрата на дрехите, които пробвах. Облякох една бяла рокля и излязох от пробната. Мама тъкмо идваше към мен.
-Миличка, прекрасна си.
-Благодаря, мамо.
-Може ли да остана с тази рокля? попитах аз със любимата ми физиономия тип "Кажи Да и ще направя всичко"
-Да, разбира се. - каза тя.
Всички си взехме доста дрехи и мама плати с кредитната карта. Излязохме навън, а момчетата още ни чакаха:
-Най-накрая! - извикаха те в един глас.
Джейк дойде до мен и взе моите торби с дрехи.
-Благодаря! - казах аз и нежно се усмихнах.
-Няма проблеми. - и той ми отвърна с усмивка.
Закрачихме напред...
Върнете се в началото Go down
ВеРоника МаРс
Админ
Админ
ВеРоника МаРс


Местожителство : Форкс
Брой мнения : 514
Join date : 08.08.2009

Магазините Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазините   Магазините Icon_minitimeСъб Ное 14 2009, 05:03

Влязохме в маазина на Долве и Габана. Момчета се стовариха на няколко стола и ни погледнаха отегчено. Ухилих се и започнах да избирам. Първото което хвана окото ми беше чифт ботуши и пола. Логан забели очи когато ме видя с тях. Намигнах му и се огледах, за да видя нещо за нео. Алис ми подхвърли една мъжка гривна. Наистина беше готина. Сложих я на ръката, въпреки че той се опита да мрънка. Обърнах се, за да вида какво правят другите.
Върнете се в началото Go down
https://forrks.bulgarianforum.net
Алис Кълън
Помощничката на Дядо Коледа
Помощничката на Дядо Коледа
Алис Кълън


Местожителство : Форкс
Брой мнения : 116
Join date : 13.09.2009

Магазините Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазините   Магазините Icon_minitimeСъб Ное 14 2009, 05:14

Магазина беше огромен, не случайно това беше любимата ми марка. Веднага си харесах два чифта ботуши (1, 2). Бях направо маниачка на тема ботуши. Бела ме погледа и се ухили. Вече беше свикнала с моята стратс към пазаруването. Въртяхме се още цял час из магазина, но така и не си взех нищо повече. Момчетат от време на време въздишаха тежко и нещастно. След още трийсет минути най сетне бяхме готови. Платихме всичко на касата и излохме пред магазина.
-Е, сега на къде сме?
-Ами... Армани...? - Неси се ухили на момчетата, които изпъшкаха отегчено....
Върнете се в началото Go down
Бела Кълън
МодеРатУрс
МодеРатУрс
Бела Кълън


Местожителство : Форкс
Брой мнения : 166
Join date : 15.09.2009
Age : 28

Магазините Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазините   Магазините Icon_minitimeСъб Ное 14 2009, 05:55

Влязохме в магазина на Армани. Алис застана на вратата и се огледа с отворена уста
-Рай! - изстена възхитено тя и веднага се изстреля към покупките. Аз въвлякох и момчетата с нас. Дръпнах Едуард с мен към мъжките костюми.
-По дяволите, Бела, кога ще нося костюм - изсмях се
-Все тая, важното е да имаш! - Мамка му Алис! Зарази ме! Грабнах един превъзходен костюм и забутах Едуард към едната пробна
-Хайдеее - използвах цялата си сила, имах чувството, че плочките под краката ми ще се пукнат
След няколко минути той излезе облечен.
-Перфектен! - възкликнах аз и игриво завъртях новият моделна Самсунг и Армани
-Разкошен - тръгна Едуард и тръгна с протегнати ръце и отворена уста. Аз се изсмях и тръгнах към часовниците. Харесах си само два часовника за мен и Едуард. На касата се срещнах с Алис
-Само това?!? Бела това е грях! - запротестира тя. Аз само се засмях и подадох нещата на касиерката
Върнете се в началото Go down
Ренесме Кълън
Полувампир
Полувампир
Ренесме Кълън


Брой мнения : 128
Join date : 04.11.2009
Age : 29

Магазините Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазините   Магазините Icon_minitimeСъб Ное 14 2009, 06:56

Докато другите се моткаха във магазина на Армани случайно през улицата видях магазин на"Шанел" и до него на"Kohls". Втурнах се през улицата и замалко да ме блъсне една кола. Все пак стигнах жива до другия тротоар. Влязох във първия. Още на витрината видях една страхотна чанта и парфюм . Влюбих се в тях. Помислих си за подаръци за Алис, Ви и майка ми. За Алис взех парфюм и чанта. . За Ви взех едни страхотни обувки . А за майка ми, е тя нямаше претенции- хихихи- обеци и колие. На излизане съзрях прекрасен пръстен и без да мисля се върнах да го купя. След като излязох се запътих към Kohls. Харесах си една блуза , е не беше кой знае какво и другите сигурно нямаше да я харесат, но на мене си ми харесваше. Разгледах по-нататък. Не можех да повярвам на очите си, намерих магазин на Джими Чу. Въобще не вярвах че в Париж има такъв. Влязох и харесах нещо за Ви. Мислех, че ще й хареса. Увлякох се във магазина. Харесах си едни и за мен. Платих на касата и излязох, понеже погледнах часовника си. Семейството ми тъкмо минаваше на отсрещната улица. Майка ми ме погледна странно. Уф, как се бях натоварила. Пресякох улицата и раздадох каквото бях купила...
Върнете се в началото Go down
ВеРоника МаРс
Админ
Админ
ВеРоника МаРс


Местожителство : Форкс
Брой мнения : 514
Join date : 08.08.2009

Магазините Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазините   Магазините Icon_minitimeСъб Ное 14 2009, 07:08

-Неси, благодаря за подаръците. Наистина са прекрастни. - Преърнах племеничката си и и се усмихнах. Загледах се към магазините, коато се сетих че и аз съм приготвила подарък на Неси. Обърнах се и взех нещо което бях остала зад себе си. Едуард се вкамени и ме поледна шокирано. Намигнах му и подадох една клетка на Неси, като се постарах вратичката да е към мен, за да не види какво има в нея. Тя ме погледна объркано и я обърна. Ахна тихо и извади от там едно малко сладко кученце. Бела местеше шокирано поглед от мен към Неси, която гушкаше кученцето....
Върнете се в началото Go down
https://forrks.bulgarianforum.net
Бела Кълън
МодеРатУрс
МодеРатУрс
Бела Кълън


Местожителство : Форкс
Брой мнения : 166
Join date : 15.09.2009
Age : 28

Магазините Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазините   Магазините Icon_minitimeСъб Ное 14 2009, 08:04

Не можех да повярвам на очите си. Това ... малко ... дребно ... сладко беше, но ...
-Ви - мерси, че ме усведоми предварително ... - промърморих а. Чакай ... щом Ви го е решила, Алис е видяла, а Едуард ...
-Едуард ! - той се правеше на учуден
-Ето защо Алис мислеше само за ботуши ... любов, изобщо не знаех, че има нещо такова, гледах предимно мислите на ... на Джейкъб... - Джейк изръмжа
-Добре, хайде в хотела ... там пускат ли животни?
-Очевидно - Едуард погледна Джейкъб многозначително, а аз го сръгах
-Не е смешно - изсъсках му аз
-Трябва да му купум храна ... - започна Логан
-И като заговорихме за храна - започна Джейкъб
-Дообре, хайде да му купим храна и да го оставим в хотела, после отиваме на ресторант?
-Ок -Добре -Става - останалите се съгласиха и ние отидохме до близкия зоомагазин
Върнете се в началото Go down
Ренесме Кълън
Полувампир
Полувампир
Ренесме Кълън


Брой мнения : 128
Join date : 04.11.2009
Age : 29

Магазините Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазините   Магазините Icon_minitimeСъб Ное 14 2009, 08:22

Влязохме в зоомагазина. Мама отиде да избере храна а аз и Джейк да харесаме легло. Харесах това . Купихме леглото и храната и тръгнахме към хотела. По пътя се обадих на леля ми Розали. Тя беше в имението Кълън заедно с чичо Емет и ни чакаха да се приберем:
-Здрасти, лельо Роуз!-казах аз.
-Здравей, Неси. Как сте? - попита тя.
-Всички сме добре! Познай какво? Подариха ми кученце. Много е сладкооо!
-Радвам се! -каза тя- Честитоооо! -чух как Емет вика.
-Добре, Чао! Ще се видим след три-четири дена.
-Чао, миличка!
Върнете се в началото Go down
Aманда Сю
Вампир
Вампир
Aманда Сю


Местожителство : Форкс
Брой мнения : 75
Join date : 18.03.2010
Age : 32

Магазините Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазините   Магазините Icon_minitimeЧет Мар 25 2010, 09:33

Аманда и сестра й влязоха в магазин Debenhams. Aманда си взе туника, малка блуза и един потник. Явно на Кокоа не и беше толкова до пазаруване, отколкото да се бие със сестра си.
- Нищо не ми харесва...не искам да пазарувам повече. Хайде да се върнем в хотела. Моля те... - замоли се Кокоа.
- Добре, само да платя сметката. - отговори Мока и се запъти към касата, плати и излезе пред входа на магазина. "Точно така. Сега остава само да отидем в хотела и да си спретнем една битка, която ще спечеля!" казваше си Кокоа, докато излизаше от магазина със самодоволна усмивка.
- Кокоа...ще изпратя моя прилеп да съобщи на Кейт и Рейвън, че сме в хотела. - Аманда пусна прилепчето от рамото си. В бележката, която тя завърза да се вее на едното краче на прилепчето пишеше: "Кейт, Рейвън иии...гаджето на Кейт. Аз и Кокоа отиваме в хотела. Мисля, че сестра ми иска битка и ще я получи.
П.П. Когато се връщате, моля пишете една бележка до мен. Пратете я по прилепа ми. Завържете бележката така, както аз я бях завързала. Ще се видим, чао!". Прилепчето полетя, а Аманда и Кокоа се запътиха към хотела.
Върнете се в началото Go down
Вероника Кълън
Глоб. Мод.
Глоб. Мод.
Вероника Кълън


Местожителство : Няколко километра извън Форкс
Брой мнения : 88
Join date : 17.03.2010

Магазините Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазините   Магазините Icon_minitimeЧет Мар 25 2010, 09:55

П.П Започвам да пиша от първо лице.

С Ед пристигнахме.Както винаги,той веднага влезе в спортния магазин.
Аз започнах да се оглеждам и забелязах магазин "Джими Чу".Влязох там и започнах да разглеждам обувките.Харесах си два чифта обувки (1 , 2 ) и един чифт ботуши . Отидох на касата платих ги и излязох.Влязох в магазин "Гучи". Оттам си харесах обувки , рокля , дънки и блуза . Отидох до касата и излязох от магазина.Изчаках Ед и след около 15 минути той се появи с два плика.

-Ще тръгваме ли?-попитах аз.
-Да,хайде.-м отговори Ед и двамата тръгнахме към хотела.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Магазините Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазините   Магазините Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Магазините
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Магазините

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Mystic World  :: Извън Форкс :: Париж-
Идете на: