Mystic World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mystic World

Обикновен град на пръв поглед... Но притежаващ много мистични тайни...
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Покоите на Алесандра и Алекс Волтури

Go down 
АвторСъобщение
Калидора В.
Вампир
Вампир
Калидора В.


Брой мнения : 75
Join date : 29.10.2009

Покоите на Алесандра и Алекс Волтури Empty
ПисанеЗаглавие: Покоите на Алесандра и Алекс Волтури   Покоите на Алесандра и Алекс Волтури Icon_minitimeПет Окт 30 2009, 05:34

Моето апартаментче:
Място за почивка(или спалня както искате го наречете):
Покоите на Алесандра и Алекс Волтури 31621179
Още едно място за почивка:
Покоите на Алесандра и Алекс Волтури Beanock1
И банята:
Покоите на Алесандра и Алекс Волтури Lightarlexitaliabathroo


Последната промяна е направена от Алесандра Волтури на Сря Дек 02 2009, 08:40; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Калидора В.
Вампир
Вампир
Калидора В.


Брой мнения : 75
Join date : 29.10.2009

Покоите на Алесандра и Алекс Волтури Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покоите на Алесандра и Алекс Волтури   Покоите на Алесандра и Алекс Волтури Icon_minitimeПет Окт 30 2009, 06:10

Влязох в стаята и се отпуснах. Отидох до телевизора и го пуснах. Отново умрели. Въздъхнах. Напоследък убийствата в града зачестиха. Аро щеше да ни кара да намерим убийците. Приближих се към прозореца. Навън бе вече тъмно и по улицата вървяха малко хора, които бързаха да се приберат. Изведнъж от ъгъла се появи по- голяма група, която наближаваше замъка. Нямахме патрули отпред, пък моята стая беше единствената, която гледаше натам. Спряха пред портата и един застнаха пред тях и им заобяснява какво да правят. Май щяха да нападат замъка. Засмях се зловещо. Направо си беше самоубийство да нападаш Волтури. Те тихичко влязоха. Придвижих се бързо към стълбището и оттам се откри цялата гледка. Десетима човеци всичките с пистолети в ръка. Май искаха да ни убият и да управляват Волтера. Грациозно се спуснах по стълбата и със ангелски глас, за който ако ме познаваха достатъчно добре щяха да знаят че значи заплаха:
- Мога ли да ви помогна, господа? Какво правите по това време на ноща тук?
Погледнах ги въпросително и застрашително.
Те се спогледаха и водача им измърмори на единия:
- Хвани я. Ще ни е заложница.
Мъжете се приближиха към мен, а аз се провикнах леко:
- Алек! Джейн! Бихте ли дошли замалко?
Единият ми изръмжа:
- Млъквай, момиченце! Радвай се на добрината ни, че не те убиваме!
Зад тях безшумно се приближиха Джейн и Алек, с впити погледи в престъпниците. Човеците май се усетиха и се обърнаха. Присмяха ми се:
- Ха! И какво ще ни направят 3 малки бебенца, а?! Гугу!
В този момент и аз и близнаците побесняхме и се хвърлихме върху тях. В първия момент май не разбраха какво става, но после се разпищяха. Джейн и аз ги измъчвахме и те пищяха неистово. Накрая спряхме и аз им казах:
- Вече знаете твърде много. Приятна смърт!
И отново се хвърлихме върху тях и след 5 минути всички бяха мъртви.
Кимнахме си мълчаливо, а Алек нарами телата и тръгна нанякъде. Джейн ми пожела приятна вечер и аз се запътих отново към стаята си. Влязох и взех една книга...
Върнете се в началото Go down
 
Покоите на Алесандра и Алекс Волтури
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Mystic World  :: Именията :: Замъка на Волтури-
Идете на: