Mystic World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mystic World

Обикновен град на пръв поглед... Но притежаващ много мистични тайни...
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Централна част

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
ВеРоника МаРс
Админ
Админ
ВеРоника МаРс


Местожителство : Форкс
Брой мнения : 514
Join date : 08.08.2009

Централна част Empty
ПисанеЗаглавие: Централна част   Централна част Icon_minitimeВто Авг 18 2009, 01:07

Върнете се в началото Go down
https://forrks.bulgarianforum.net
Ейрин Силвър
Вампир
Вампир
Ейрин Силвър


Брой мнения : 20
Join date : 11.09.2010

Централна част Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централна част   Централна част Icon_minitimeВто Сеп 14 2010, 02:05

Повървях малко и стигнах до централния парк. Тук природата е по-удивителна отколкото от гледката през моята тераса.Вървях и се любувах на дърветата,който бяха изпълнили хоризонта с нежни цветове. Седнах на една пейка и се загледах в близкото дърво.Тогава до мен седна едно момиче.
Върнете се в началото Go down
ВеРоника МаРс
Админ
Админ
ВеРоника МаРс


Местожителство : Форкс
Брой мнения : 514
Join date : 08.08.2009

Централна част Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централна част   Централна част Icon_minitimeВто Сеп 14 2010, 02:30

Разхождах се бвно из парка. Мислите ми летяха на всички посоки. Няколко птички прелетяха над главата ми с радостно чуроликане. Размсях се тихо. Бяха толкова сладки. Из пакра се чуваше весел дестки смях, пищящи бебета, майки, викащи на децата си на не пипат близко стоящото куче. Беше доста оживено, но не трябваш да се очудвам, все пак беше следобет и повечето хора бяха излезли на раходка. Исках рпосто да поседна за малко и да погледам небето. Повечето пейки бяха заети от майки или шумни групи тийнеджъри. Миризмите им се смесваха с цигарен дим и тежки парфюми. На една малко по отдалечена едмо момиче стоеше и също изгелждаше замислено. По миризмата успях да усетя че е вампир. Приближих се бавно и поздравих.
-Здравей, ъм... Може ли да седна до теб? - Усмихнах се глупаво. Не исках да се натрапвам, но тя изглеждаше мила, а и по кехлибарените и очи можех да позная че не се храни с хора.
Върнете се в началото Go down
https://forrks.bulgarianforum.net
Ейрин Силвър
Вампир
Вампир
Ейрин Силвър


Брой мнения : 20
Join date : 11.09.2010

Централна част Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централна част   Централна част Icon_minitimeВто Сеп 14 2010, 02:42

Заповядай, седни- предложих аз на момичето и посочих с ръка мястото до мен. Аз съм Силвър, нова в града.
За миг се замислих дали не изглеждах като глупаво тийнейджърско момиче,което туко що е влязло в гимназията и само очаква да я нападнат кралиците и да я линчуват.Отърсих се малко от мислите си и погледнах момичето,което седеше до мен.Тя определено приличаше на кралица,но не от злобните, по-скоро от тези дружлюбните, който с удоволствие ще те разведат наоколо.
-Приятно ми е- протегнах ръка и се усмихнат.Опитах се да замажа тези пет секунди, през който я оглеждах.Сигурно съм изглеждала глупаво.
Върнете се в началото Go down
ВеРоника МаРс
Админ
Админ
ВеРоника МаРс


Местожителство : Форкс
Брой мнения : 514
Join date : 08.08.2009

Централна част Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централна част   Централна част Icon_minitimeВто Сеп 14 2010, 07:24

Поех ръката на момичето. Силвър изглеждаше мила. Погледа и докато ме оглеждаше, едва не ме накара да избухна в смях. Бях облечена с най-обикновенни, артистични намачкани тъмни дънки и светло синя тениска. Умихнах и се.
-Приятно ми е. Аз съм Вероника, Вероника Марс. - Радвах се поне че е нова в града и се надявах да не знае че съм кметица. Искаше ми се да ме приеме като най-обикновенно момиче. - Е, издържах ли проверката на външиния ми вид? - Надявах се да не съм я притеснила с въпроса. Чуствах се доста глупаво и силно се надявах дарбата и да не е четене на мисли. Неволно се изчеривх. За щастие тя взе думата и не позволи мраните мисли да ме налегнат.
Върнете се в началото Go down
https://forrks.bulgarianforum.net
Ейрин Силвър
Вампир
Вампир
Ейрин Силвър


Брой мнения : 20
Join date : 11.09.2010

Централна част Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централна част   Централна част Icon_minitimeВто Сеп 14 2010, 09:02

-Оу, извинявай! Нямх намерение да те приценявам.Но пък да си го призная изглежаш много добре!- усмихнах се и посочих дървото срещу нас. - Не е ли красиво? Природата в този град е удивителна! И не само тя, тук в парка е толкова ... щастливо.Децата се смеят и игрят, птичките чуроликат.Като от приказка е. Чесно казано, когато пристигнах тук се чудех данеби да сънувам. - засмях се леко. - Тук ли си родена или си се преместила? - зададох въпроса сякаш незнаех отговора.Видях миналото й още от момента когато се взрях в очите й.И все пак изпитах нуждата да я попитам, да проведа нормален "човешки" разговор.
Върнете се в началото Go down
ВеРоника МаРс
Админ
Админ
ВеРоника МаРс


Местожителство : Форкс
Брой мнения : 514
Join date : 08.08.2009

Централна част Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централна част   Централна част Icon_minitimeСъб Сеп 18 2010, 04:38

-Родена съм във Франция... В самото сърце на Париж... Преместихме се преди няколко години... После отново заминха. Сега, когато пак съм тук мисля че съм намерила мястото си. - Усмихнах се. - Природата наистина е много красива, но това не е нищо. Мога да те разведа някой път. Трябва да видиш гората... Плажа.... - Погледа ми стана размечтан. За щастие някакво дете писна наблизо и ме измъкна от мислите ми преди тотално да съм се отнесла. - А ти, от кога си тук? Разкажи ми се себе си...


*Извинявай че толкова се забавих, просто нямах възможност да седна тия дни.
Върнете се в началото Go down
https://forrks.bulgarianforum.net
Ейрин Силвър
Вампир
Вампир
Ейрин Силвър


Брой мнения : 20
Join date : 11.09.2010

Централна част Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централна част   Централна част Icon_minitimeВто Сеп 21 2010, 19:43

-Тук съм едва от скоро- засмях се леко. - Родена съм в САЩ, Аляска.Моя приятелка ме убеди да дойда да живея във Форкс и сега ще й благодаря цял век- засмях се отново.Малко хора могат да се похвалят с факта,че са им изказвали благодарство цял век.
Млъкнах за малко премисляйки миналото си.Нямах смелост да говоря за родителите си, затова и изобщо не преминах на темата за семейството."Малко по-нататък ще й разкажа за тях"- укоражавах се сама.
-Всъщност не живея сама.Имам си едно куче и едно коте, двете най-прекрасни животинки в целия свят.- Те много биха се радвали да се запознаеш с тях - намигнах и небрежно и се усмихнах.- Може да ми дойдеш на гости някой път
.
Върнете се в началото Go down
ВеРоника МаРс
Админ
Админ
ВеРоника МаРс


Местожителство : Форкс
Брой мнения : 514
Join date : 08.08.2009

Централна част Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централна част   Централна част Icon_minitimeСъб Сеп 25 2010, 00:23

-Ами да, може... - Телефонен звън прекъсна мисълта ми, трябваха ми няколко секунди за да разбера че това всъщност е моя телефон. На дисплея се бе изписала снимката на Логан. - Да, кажи мило? ... В парка съм, ще се прибера навреме, кажи на Алис да не е притеснява, този път няма да заксънея. До после. Обичам те. - Затворих притеснено и се обърнах към Силвър. - Ох... Приятеля ми - Ухилих се. - Той е моето сладко глупаче. - Усетих че звуча като пълна идиотка и смених темата. - От колко време си вампир? Ако броиш годините де... Изглеждаш ми на около 20, явно си се превърнала рано... - Надявах се да не засягам болна за нея тема.
Върнете се в началото Go down
https://forrks.bulgarianforum.net
Sponsored content





Централна част Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Централна част   Централна част Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Централна част
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Mystic World  :: Парка-
Идете на: